Jan

Zmiana Organizacji Ruchuna Kampusie B

Studenci,

organizacja ruchu na Kampusie B ulegnie zmianie od dnia 19.01.2015 roku (poniedziałek):

1. Zmianie ulegnie obszar terenu budowy Akademickiego Centrum Sportowo Dydaktycznego. Dotychczasowa brama wyjazdowa przy ul. Wróblewskiego 9 zostanie zamknięta i przekazana wykonawcy inwestycji. Dostęp do Centrum Językowego PŁ będzie możliwy tylko od Al. Politechniki (załącznik graficzny - kolor żółty).

2. Zakończono część prac budowlanych przy nowo powstającej bramie przy ul. Wróblewskiego 3/5 i w związku z tym będzie ona przejezdna. Brama przeznaczona WYŁĄCZNIE dla osób posiadających kartę wjazdową. Z uwagi na trwające prace wykończeniowe proszę o zachowanie szczególnej ostrożności. (załącznik graficzny - kolor zielony)

3. Zakończono większość pracy budowlanych przy Wydziale Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej (budynek B15) w wyniku czego droga pomiędzy budynkami B15 i B18 będzie przejezdna. Obowiązuje na niej jeden kierunek ruchu. (załącznik graficzny - kolor zielony)

Uprzejmie przypominamy, że na terenie Uczelni obowiązują przepisy Prawo o Ruchu Drogowym oraz ograniczenie prędkości do 20 km/h.