10
Mar

IAESTE- bo same studia to za mało!

iaeste_war-2015_logo-wydarzenia.jpg
Uwaga Studencie!


Wraz z początkiem wiosny oraz rozpoczęciem kolejnego semestru nadchodzą nowe, niepowtarzalne możliwości!


Chcesz świetnie spędzić wolny czas, rozwijając maksymalnie swoje zdolności? Realizować swoje pomysły w nowym środowisku? Rozwinąć umiejętności pracy w zespole dobrze się przy tym bawiąc? Zdobyć umiejętności miękkie? Przeżyć niesamowite wakacje? Marzysz o wyjeździe na zagraniczne praktyki i poznaniu nowych ludzi z całego świata? Tworzeniu ciekawych projektów? Organizowaniu szkoleń, warsztatów, wyjazdów, imprez? Nabyciu umiejętności w kontaktach z firmami czy Uczelnią?


Z nami to wszystko jest na wyciągnięcie ręki!


Kim jesteśmy? IAESTE – The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience, naszym głównym celem jest umożliwianie studentom uczelni technicznych zdobywanie naukowych i zawodowych doświadczeń poza granicami kraju. Działamy od ponad 65 lat w 87 krajach na 6 kontynentach. IAESTE to nie tylko praktyki, co roku organizujemy warsztaty Case Week pozwalające studentom zapoznać się z pracodawcą na ich uczelni, wirtualne targi pracy Online Career Fair, Central European Convention – konferencje, podczas której dzielimy się doświadczeniami i planami na przyszłość z członkami Komitetów z Europy Środkowej i wiele, wiele więcej.


Nie czekaj, nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś: www.iaeste.pl/rekrutacja/


Chcesz wiedzieć więcej?


Polub nasz profil na Facebooku https://www.facebook.com/iaeste.tul, dołącz do wydarzenia https://www.facebook.com/events/1537875616478121/


i bądź na bieżąco!
 
IAESTE- bo same studia to za mało!