Aug

II tura rekrutacji do Domów Studenckich

Nie otrzymałeś jeszcze miejsca w żadnym Domu Studenckim PŁ? Weź udział w II turze rekrutacji!

Zostały jeszcze wolne miejsca!

Przed złożeniem podania koniecznie przeczytać ten KOMUNIKAT

Nie zapomnij również zapoznać się z poniższymi dokumentami, w których jest dokładnie wyjaśnione jak wypełnić podanie, jak policzyć dochód oraz jakie dokumenty dołączyć do podania.

Jak wypełnić podanie i obliczyć dochód?
Jakie dokumenty dołączyć do podania?

Kiedy możesz złożyć podanie?
W terminie 7 - 11 września na dyżurach, które odbędą się:

7 września, poniedziałek - w godzinach 14:00-16:00
8 września, wtorek - w godzinach 15:00-17:00
9 września, środa - w godzinach 16:00-18:00
10 września, czwartek - w godzinach 13:00-15:00
11 września, piątek - w godzinach 13:00-15:00

Na tych dyżurach Komisja sprawdzi Twoje podanie i będziesz miał 100% gwarancję, że złożyłeś kompletny wniosek.

Podanie możesz również złożyć w godzinach pracy biura (w godzinach 8:00-15:00), ale wtedy nie masz pewności co do kompletności wniosku.

Osoby, które brały udział we wcześniejszych rekrutacjach lub złożyły podanie poza rekrutacją i nie otrzymały jeszcze miejsca, a chcą wziąć udział w II turze rekrutacji muszą wysłać maila ze swoim zgłoszeniem na adres angelika.karbowa@samorzad.p.lodz.pl w temacie wpisując "Imię i Nazwisko: Ponowna Rekrutacja" oraz uzupełnić brakujące dokumenty (tylko i wyłącznie jeżeli podanie było niekompletne). Jeżeli nie wiesz, jakich dokumentów brakowało w Twoim podaniu, napisz na adres komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl

Niekompletne podania nie będą rozpatrywane!

Ilość miejsc w tej turze zależy od ilości osób, które nie wpłacą zaliczki w terminie, a otrzymały miejsce we wcześniejszych turach.
W związku z tym nie jesteśmy w stanie przewidzieć liczby wolnych miejsc na II turę, aczkolwiek prognozy są bardzo dobre.

Przed zadaniem pytania, zachęcamy do przejrzenia Najczęściej zadawanych pytań, czyli FAQ.

W razie jakichkolwiek pytań proszę się kontaktować pod adresem mailowym komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl