Sep

Wyniki II tury rekrutacji do Domów Studenckich PŁ

Komisja ds. Zakwaterowań rozpatrzyła wszystkie podania, które zostały złożone podczas II tury rekrutacji w terminie 9-11 września 2015 roku.

Wyniki przedstawiają się następująco:

Lista przyjętych

Lista rezerwowa

Lista osób z niekompletnym podaniem

Osoby, które otrzymały miejsce w którymś z Domów Studenckich muszą zapoznać się z tym Komunikatem (pomijając pkt. 2 i 3) i postępować według wskażówek tam zawartych.

Osoby które znajdują się na liście rezerwowej mogą stawić się na pierwszy dyżur Komisji ds. Zakwaterowań dnia 1 października o godz. 10:00 lub o godz. 18:00 (w zeszłych latach miejsc wolnych na tym dyżurze było ponad 100) - zgodnie z pkt. 8 Komunikatu.

Dodatkowe informacje:
1. Przeniesienia do innych Domów Studenckich będą dopiero możliwe na dyżurze 1 października 2015 roku.
2. Najbliższy dyżur Komisji ds. Zakwaterowań odbędzie się dnia 1 października 2015 roku.

W razie jakichkolwiek pytań pisz na: komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl