Oct

Konferencja Sztuka Sukcesu

sztuka_sukcesu.png
Już 7 listopada 2015 roku na Politechnice Łódzkiej odbędzie się konferencja „Sztuka Sukcesu”. Dotyczyć będzie różnych dziedzin nauki oraz świata biznesu. Poruszone zostaną tematy związane z przedsiębiorczością, sukcesem i wszelkimi innowacjami.
W tym roku wypowiadać się będą ludzie, którzy dzięki swojej wytrwałości i umiejętnościom wspięli się na wysokie szczeble kariery zawodowej w znanych korporacjach lub też stworzyli własne firmy, które z sukcesem prosperują na rynku już od dłuższego czasu. Wśród znakomitych gości pojawią się:
  • Pan Michał Grabarz - dyrektor ds. usług i programów firmy Infosys,
  • Panowie Marek Antoniak i Michał Antoniak - założyciele firmy AM Technologia, właściciele patentu kleju MultiBond,
  • Pan Adam Gąsiorek - dyrektor ds. badań i rozwoju Transition Technologies,
  • Pan Jacek Michalak - wiceprezes zarządu ds. rozwoju Grupy Atlas,
  • Pan Artur Urbański - współzałożyciel AMG.net,
  • Pani Magdalena Sobocińska - pracownik naukowo-dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz PWSFTviT w Łodzi,
  • Pan Tomasz Kaczmarczyk -  założyciel firmy Blue Brick.
W programie przewidziane są również wystąpienia studentów z różnych polskich uczelni, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach i inspiracjach. Konferencja ma na celu zmotywowanie i zainspirowanie młodych ludzi do podejmowania ambitnych wyzwań. Obserwując i słuchając tych, którym udało się osiągnąć sukces zawodowy w biznesie będą mieli okazję przekonać się, że warto mieć marzenia i dążyć do ich realizacji. Dodatkowo uczestnicy będą mogli porozmawiać z potencjalnymi pracodawcami, z ludźmi, którzy już ten sukces osiągnęli. W tym celu odbędzie się networking.
Więcej informacji oraz szczegółowy program na stronie www.sztuka-sukcesu.pl oraz na www.facebook.com/sztukasukcesu2015.