Feb

Rekrutacja do Domów Studenkich PŁ

Komisja Zakwaterowań Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej ogłasza rekrutacje do Domów Studenckich dla studentów chcących zamieszkać od semestru letniego. W celu uzyskania miejsca w Domu Studenckim należy zgłosić się na dyżur Komisji Zakwaterowań SSPŁ w dniach 29 lutego oraz 2 marca 2016 roku w godzinach 19.00-20.00 wraz z kompletem dokumentów:

- podanie o miejsce w Domu Studenckim (wzór w zakładce "Zakwaterowania")
- zaświadczenie o statusie studenta pobrane z dziekanatu swojego wydziału (w przypadku obecnych studentów I lub II stopnia)

W przypadku kandydatów na studia II stopnia dodatkowo należy dołączyć do podania:
- wydruk z Portalu Rekrutacyjnego z informacją o przyjęciu na studia II stopnia

Miejsce w Domach Studenckich można również uzyskać na dyżurach Komisji Zakwaterowań przez cały semestr letni.
Osoby, które już mieszkają w Domach Studenckich i właśnie ukończyły studia I-ego stopnia posiadają status studenta do 31 października 2016 roku, czyli dalej mogą mieszkać w Domach Studenckich do końca semestru letniego.