Mar

Rekrutacja do pokoju jednoosobowego na OA PŁ

Osoby, które są zainteresowane zamieszkaniem w pokoju jednoosobowym, mogą składać podania od 14 do 23 marca włącznie na dyżurach Komisji ds. Zakwaterowań lub podczas godzin pracy Biura SSPŁ (tj. pn-pt w godz. 8.00-15.00).

W celu otrzymania pokoju jednoosobowego należy złożyć:
- podanie o pokój jednoosobowy,
- zaświadczenie lekarskie lub inne dokumenty o sytuacji losowej (zaświadczenie lekarskie musi zawierać pełne informacje o chorobie i musi być wystawione przez lekarza specjalistę. Podania z zaświadczeniami lekarskimi wystawione przez lekarzy internistów, pediatrów itp. oraz bez opisu choroby (np. z opisem "wskazanie do pokoju jednoosobowego), nie będą rozpatrywane).

Osoby, które nie mieszkają jeszcze w akademiku, muszą dodatkowo złożyć:
- Podanie o Miejsce w Domu Studenckim
- Zaświadczenie o Statusie Studenta z Dziekanatu.

Natomiast osoby, które mieszkają już w akademiku, na podaniu o pokój jednoosobowy powinny posiadać opinię Administracji oraz Rady Mieszkańców.

Ta rekrutacja jest dla osób, które chcą natychmiastowo zamieszkać w pokoju jednoosobowym.

W razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na komisja.zakwaterowan@samorzad.p.lodz.pl