Jun

Rekrutacja do I DS

Komisja ds. Zakwaterowań w porozumieniu z Dyrekcją Osiedla Akademickiego PŁ ogłasza rekrutację do I Domu Studenta PŁ na kolejny rok akademicki.

Rekrutacja trwa od 27 lipca do 1 lipca. Podania można składać w Biurze Samorządu Studenckiego w godzinach pracy biura, czyli 8.00-15.30.

Co zrobić, aby otrzymać miejsce?
1. Przeczytaj zasady ubiegania się o miejsce - Kliknij tutaj!
2. Wypełnij wniosek -  Kliknij tutaj!
3. Skompletuj wymagane dokumenty (podanie, oświadczenie o utrudnionym dojeździe, zaświadczenie o otrzymywaniu stypendium rektora w roku akademickim 2015/2016)
4. Złóż kompletny wniosek do Biura Samorządu Studenckiego (Społeczny Dom Studenta, I piętro, Al. Politechniki 3a) w nieprzekraczalnym terminie do 1 lipca.
5. Czekaj na decyzję

Uwaga! Wniosek mogą składać wszyscy studenci, ale Ci ze stypendium rektora mają pierwszeństwo otrzymania miejsca. Rekrutacja ta dotyczy również obecnych mieszkańców I Domu Studenta PŁ.