27
Oct

Akcja Rekrutacja – wyniki

Wtorkowa Akcja Rekrutacja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania! Na wydarzeniu pojawiło się ponad 100 osób – bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie! 

Komisja ds. Promocji

Spotkanie w środę (2.11) o godz. 18:15
  • Marta Nowak
  • Marta Pawłowska
  • Marta Kołodziejak
  • Maciej Włodarczak
  • Natalia Jelinek
  • Iwona Grzybowska
  • Magdalena Jabłońska
  • Maciej Bednarek
  • Filip Wiśniewski
  • Ilona Dominik
  • Małgorzata Lewandowska
  • Wojciech Miłosz
  • Weronika Rojek
  • Iwona Grzybowska
  • Zuzanna Mondra
  • Kamila Łuczak
 

Komisja ds. Kształcenia

Spotkanie w czwartek (27.10) o godz. 18:00
  • Klaudia Pudełko
  • Aleksandra Sobaczak
  • Magdalena Fliszkiewicz
  • Justyna Wróbel
  • Maciek Majchrowski
  • Elżbieta Jaśniewska
  • Agnieszka Maćkowiak
  • Michał Nowicki
  • Wojciech Kubara
  • Monika Rola


Komisja ds. Kultury

Spotkanie w środę (2.11) o godz. 20:00
  • Kamil Burzyński
  • Maria Białoskórska
  • Justyna Zasada
  • Aliaksandra Ryhal
  • Anna Bykowska
  • Piotr Skrok
  • Zuzanna Olejniczak
  • Wojciech Miłosz
  • Dominik Paluch
  • Patrycja Skura
  • Jolanta Sołtysiak
  • Agnieszka Ulczycka
  • Aleksandra Kołuda
  • Maria Metrycka
  • Filip Wijas
  • Juliusz Gąsecki
  • Małgorzata Jachura
  • Artur Chrząszczewski
  • Patrycja Warczyk
  • Bartosz Zwierzyński
  • Dominik Paluch
  • Zuzanna Kajzer
  • Dagmara Skorupa
  • Konrad Mrówka


Komisja ds. Pomocy Materialnej

Spotkanie w piątek (4.11) o godz. 19:00
  • Maga Połocka
  • Magdalena Strzelczyk
  • Patryk Grzegory
  • Paulina Krzysztofik
  • Kamil Pawlak
  • Aleksandra Barylska
  • Julia Tomaszewska


Komisja Prawna

Spotkanie w piątek (4.11), godzina zostanie ustalona później
  • Oskar Solarski
  • Jakub Staniewski


Komisja ds. Internetu

Spotkanie w piątek (4.11) o godz. 18:00
  • Artur Mokrosiński
  • Michał Grzelak
  • Andrzej Błaszczyk
  • Bartłomiej Ozurkiewicz
  • Paweł Ciupka
  • Ewa Trelińska
  • Hanna Kraska
  • Jakub Janiszewski
  • Miłosz Bagrowski
  • Ewa Rudak
  • Bartosz Miniszewski


Komisja ds. Zakwaterowań

Spotkanie w czwartek (10.11) o godz. 20:00
  • Michał Nowak
  • Aleksandra Korycka
  • Agnieszka Tworek
  • Paulina Cieślak
  • Klaudia Kowalska
  • Maciej Grabka


Komisja ds. Domów Studenckich i Remontów

Termin spotkania nie został jeszcze ustalony
  • Jarosław Górski
  • Konrad Mrówka
  • Martyna Zawadzka
  • Kamila Przybyła


Komisja ds. Kół Naukowych

Termin spotkania nie został jeszcze ustalony
  • Dagmara Skorupa
  • Andrii Honchar
  • Kacper Kornacki
  • Mateusz Wasilewski
  • Izabela Kondraszewska
  • Zuzanna Kajzer
  • Łukasz Jaśkiewicz
  • Bartosz Zwierzyński
  • Iwona Grzybowska
  • Joanna Wietecka


Komisja ds. Rozwoju

Termin spotkania nie został jeszcze ustalony
  • Maciek Majchorwski
  • Weronika Głowadzka
  • Adam Styka
  • Natalia Piorun
  • Katarzyna Szymańska
  • Magda Malicka
  • Dominik Malinowski
  • Wojciech Mazerant
  • Jakub Wlaźlik
  • Michał Rytych


Pełnomocnik ds. Wydziałów i Organizacji Studenckich

Termin spotkania nie został jeszcze ustalony
  • Justyna Witkowska