Oct

Konkurs Tauron Dystrybucja na najlepszą pracę magisterską

16.05.2016 ruszyła III edycja Konkursu dla studentów na najlepszą pracę magisterską, którego organizatorem jest TAURON Dystrybucja S.A.
 „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja”  to temat przewodni tegorocznej edycji Konkursu.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 14.10.2016. Nagroda główna dla autora najlepszej pracy magisterskiej o tej tematyce to 10 tys. zł.
Udziału w Konkursie mogą wziąć absolwenci studiów magisterskich polskich publicznych uczelni technicznych, którzy spełniają następujące warunki:
  • bronią swoją pracę magisterską w roku akademickim 2015/2016,
  • tematyka pracy dotyczy zagadnienia: „Inteligentne sieci elektroenergetyczne – rozwój i eksploatacja” ​​
  • studiują na kierunkach: elektroenergetyka, elektrotechnika, energetyka, elektronika, automatyka i robotyka, telekomunikacja, informatyka lub mechatronika.

Szczegóły konkursu dostępne są na stronie WWW firmy Tauron Dystrybucja.