Dec

Druga edycja konkursu Automatyk PŁ

Osoby zainteresowane udziałem zapraszamy na spotkanie inauguracyjne konkursu, które odbędzie się w dniu 10 stycznia 2017, w pracowni 4M13, bud. A20 o godzinie 12:00.

W ramach konkursu przewiduje się:
-Udział w spotkaniach informacyjno-szkoleniowych z przedstawicielami przemysłu, na których zostaną przedstawione rozwiązania z zakresu automatyki przemysłowej.
-Możliwość praktycznego rozwiązywania zadań problemowych z zakresu automatyki przemysłowej, w tym tworzenie oprogramowania na sterowniki PLC.
-Finałowym zadaniem będzie zastosowanie swojego rozwiązania na rzeczywistym stanowisku.

Finaliści otrzymają dyplomy uznania oraz odbędą cykl szkoleń w firmie Mitsubishi, zakończonych certyfikatami. Przewiduje się również cenne nagrody rzeczowe.

Zapytania lub zgłoszenie udziału można kierować do poniższych osób:
Wydział Mechaniczny

dr inż. Michał Krępski (michal.krepski@p.lodz.pl)

EEIA

dr inż. Krzysztof Smółka (krzysztof.smolka@p.lodz.pl))

Szczegółowe informacje będą dostępne na stronach

www.mechaniczny.p.lodz.pl i www.weeia.p.lodz.pl