Mar

IAESTE CaseWeek

IAESTE - organizacja zrzeszająca studentów kierunków technicznych z 12 uczelni w całej Polsce, zaprasza na już ósmą edycję programu CaseWeek czyli cyklu warsztatów inżynierskich.

Założeniem projektu jest zbliżenie do siebie środowiska akademickiego i biznesowego. W ramach projektu zapraszamy wiodące przedsiębiorstwa do przeprowadzenia warsztatów na najlepszych uczelniach technicznych w kraju.

Studenci mają okazję zmierzyć się z praktycznymi problemami spotykanymi na co dzień w dużych firmach biorąc udział w tzw. "studium przypadku". Pracodawcy natomiast mają okazję poznać zachowania studentów w atmosferze pracy, wyłonić talenty i nawiązać współpracę z potencjalnym kandydatem.
Na terenie Politechniki Łódzkiej odbędzie się sześć warsztatów z topowymi firmami regionu Łódzkiego tj. Procter & Gamble, Bluerank Fujitsu oraz Transfer Multisort Elektronik w terminach 27.03 - 06.04.

Zapraszamy na stronę internetową caseweek.iaeste.pl, gdzie można dokonać rejestracji na warsztaty.