Mar

Origins rekrutuje!

Kochasz markę Origins? Zostań naszą Ambasadorką!

Bycie Ambasadorką Origins to czysta przyjemność! Dlaczego? Wyobraź sobie, że Twoje główne obowiązki to odkrywanie, testowanie i stosowanie kosmetyków Origins, a następnie opisywanie swoich wrażeń na Facebooku i Instagramie. Brzmi zachęcająco?

Kogo szukamy?
  1. Studentki lub studenta z Warszawy, Łodzi lub Poznania
  2. Osoby, która jest aktywna na Instagramie, Facebooku i Snapchacie
  3. Dba o swój wygląd, interesuje się pielęgnacją i kosmetycznymi nowinkami
  4. Jest otwarta i sympatyczna :)
Co zyskujesz?
  1. Co miesiąc kolejne produkty od Origins: nowości, bestsellery – co tylko sobie wymarzysz! Testuj, próbuj, korzystaj!
  2. Zaproszenia na zabiegi pielęgnacyjne w Salonie Origins dla Ciebie i wybranych przez Ciebie osób.
  3. Najlepsze kosmetyki, dopasowane specjalnie do potrzeb Twojej skóry przez nasze Przewodniczki Pielęgnacyjne
  4. Modne gadżety od Origins – torba, kubek termiczny, case na telefon, notesy, długopisy.
  5. Możliwość dodatkowego wynagrodzenia dzięki organizacji eventów, na których spędzisz wyjątkowe chwile pełne pielęgnacji z zaproszonymi przez Ciebie osobami.
  6. List polecający od Brand Managera naszej marki
Główne zadania dla Ambasadorki Origins:
  1. Poznaj nasze produkty! Do Twoich głównych obowiązków będzie należało testowanie i stosowanie naszych kosmetyków
  2. Dziel się wrażeniami na Facebooku, Instagramie, Snapchacie minimum 3 razy w miesiącu
  3. Promuj naszą markę, korzystając z gadżetów Origins: torby, zeszytów, długopisów, case’a na telefon czy kubka termicznego.
  4. Zorganizuj dwa eventy w Salonie Origins – na przykład dla znajomych z uczelni, przyjaciół czy rodziny. Podczas eventu Twoi goście będą mogli skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych oraz dowiedzieć się od Przewodniczek Pielęgnacyjnych Origins, jakie kosmetyki będą dla nich najlepsze
  5. Informuj znajomych podczas wydarzeń na Twojej uczelni o nowościach i ofertach Origins!
Jak zostać Ambasadorką?
Wyślij nam swoje CV na adres info@origins.com.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatkami.