Nov

Konkurs dla studentów - CSR Masters

Agencja Solski Communications, we współpracy z firmą Henkel Polska, organizuje drugą już edycję konkursu CSR Masters – Działaj z Henklem!

Widzisz gdzieś problem społeczny i wiesz, jak mu zaradzić? Masz pomysł na inicjatywę kulturalną czy edukacyjną?
Zgłoś się do konkursu - opracuj plan działań, pokaż w jaki sposób pomoże on Twojej społeczności i nie martw się o fundusze na jego realizację
– autorzy 3 najlepszych projektów otrzymają grant w wysokości 5 000zł, który pozwoli im wprowadzić pomysł w życie i mieć realny wpływ na swoje środowisko.

JAK ZGŁOSIĆ PROJEKT?
Do 8 grudnia zbierz 2-4 osobową drużynę, opracujcie autorski projekt działań o tematyce pro-społecznej, ekologicznej, edukacyjnej lub kulturalnej. Ważne jest, żeby beneficjentami zgłaszanych projektów były konkretne instytucje, takie jak np. fundacje, szkoły, szpitale czy domy kultury. Liczy się cel –stworzenie czegoś dla dobra szerszej społeczności. Następnie wypełnijcie formularz zgloszeniowy. Do formularza dołączcie krótką prezentację, która dokładnie przybliży nam Waszą inicjatywę. Do wygrania są trzy granty po 5 000 zł przeznaczone na realizację zgłaszanego projektu.

Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronie
Więcej informacji na temat konkursu

Nie czekaj, weź sprawy w swoje ręce i zostań #csrmaster! :)