Aug

Wyniki I tury rekrutacji

Komisja ds. Osiedla Akademickiego Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej rozpatrzyła podania o miejsce na OA PŁ złożone w terminie 30.07 – 12.08.2018 roku.

Lista osób przyjętych
Lista osób nieprzyjętych

Jeżeli otrzymałeś miejsce koniecznie przeczytaj ten Komunikat i postępuj zgodnie z zawartymi w nim wskazówkami. Pamiętaj wpłacić opłatę rezerwacyjną (250zł) do 31 sierpnia. W Komunikacie znajdziesz informacje nt. opłat, które musisz dokonać oraz terminu wprowadzenia się do akademika.

Jeśli znajdujesz się na liście osób nieprzyjętych,a miałeś braki w podaniu możesz je uzupełnić (jeśli chcesz brać udział w II turze rekrutacji) podczas trwania II tury rekrutacji. Poza tym wyślij maila wraz ze swoim imieniem i nazwiskiem o tytule "Ponowna rekrutacja" na adres p.cieslak@samorzad.p.lodz.pl (maile z prośbą o ponowną rekrutację wysyłane na innego maila niż ten nie będą brane pod uwagę).

Jeżeli otrzymałeś miejsce w domu studenckim, w którym nie chcesz otrzymać zakwaterowania, możesz złożyć podanie o przeniesienie w terminie wyznaczonym w Harmonogramie zakwaterowań na rok akademicki 2018/2019

Druga tura rekrutacji odbędzie się w dniach 4–14 września 2018 (więcej informacji pojawi się wkrótce na stronie).