Jul

Poszukiwany asystent dla studenki poruszającej się na wózku inwalidzkim

Biuro ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej poszukuje asystenta dla studentki poruszającej się na wózku inwalidzkim na PŁ.
Zapraszamy do współpracy osoby preferujące pracę z ludźmi, otwarte i empatyczne, które chciałyby zdobyć doświadczenie zawodowe w pracy z osobami z niepełnosprawnościami.
Zadania, jakie powierzamy dotyczą wsparcia studentki z niepełnosprawnością - tak, aby w pełni mogła uczestniczyć w procesie dydaktycznym na PŁ. Zadania są indywidualnie dostosowane do potrzeb studentki i predyspozycji asystenta.
Zadania asystenta to między innymi:
  • pomoc podczas dojścia na Uczelnię z domu studenckiego i z powrotem oraz poruszaniu się po PŁ,
  • towarzyszenie w dojściu do Biblioteki, dziekanatu i innych miejsc w ramach Kampusów Uczelni,
  • pomoc w sporządzaniu notatek,
  • pomoc w trakcie zajęć laboratoryjnych.
Wymagania, jakie stawiamy kandydatom:
  • sprawność fizyczna,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętne zarządzanie swoim czasem,
  • komunikatywność i otwartość,
  • samodzielność,
Oferujemy:
  • umowę zlecenie,
  • zdobycie nowego doświadczenia,
  • wsparcie pracowników Zespołu BON PŁ
Dokumenty aplikacyjne (CV) prosimy przesłać na adres e- mail: bon@adm.p.lodz.pl  lub dostarczyć osobiście do Biura ds. Osób Niepełnosprawnych Politechniki Łódzkiej; ul. Żeromskiego 116 (budynek A30); 90-924 Łódź do 30.07.2019r.