Jul

Rekrutacja letnia do Akademików

Jesteś obecnym studentem Politechniki Łódzkiej? Chcesz od następnego roku akademickiego zamieszkać w Domu Studenckim? Dostałeś się na studia I lub II stopnia i chcesz ubiegać się o miejsce w Domu Studenckim? Jeśli tak, to złóż podanie o miejsce w DS.

W tym roku akademickim rekrutacja do akademików odbywa się drogą elektroniczną w dniach 29.07.2019-02.08.2019

1. Złóż wniosek elektroniczny w terminie zgodnym z Harmonogramem dostępnym na stronie Samorządu
    1. Dla Studentów PŁ: poprzez WebDziekanat
    2. Dla osób nowo przyjętych: poprzez portal rekrutacyjny
  2. Złóż dodatkowe dokumenty dotyczących pokoju jednoosobowego do biura SOŚ (Sekcji Obsługi Świadczeń) ( jeśli chcesz starać się o pokój jednoosobowy) (al. Politechniki 3a, w szarym niższym budynku na I piętrze pokój nr 2)
  3. Decyzja zostanie przesłana elektronicznie
  4. W przypadku decyzji pozytywnej, zakwaterowanie następuje zgodnie z terminem z Komunikatu dot. zakwaterowań na dany rok akademicki.
  5. W przypadku decyzji negatywnej, możesz wziąć udziału w kolejnej rekrutacji lub uzyskać miejsce w trakcie roku akademickiego

Podania dotyczące pokoi jednoosobowych będą przyjmowane w terminie 29 lipca – 02 sierpnia, w godzinach 9-14.

UWAGA! Nie potrzebujesz pobierać dokumentów o dochodach Twojej rodziny. Podstawowym kryterium otrzymania miejsca jest odległość miejsca stałego zamieszkania od Politechniki Łódzkiej.

UWAGA! Nie ma określonej minimalnej odległości od uczelni, każde podanie rozpatrywane jest indywidualnie.

Przed ubieganiem się o miejsce koniecznie przeczytaj ten Komunikat!