BLUZY POLITECHNIKI ŁÓDZKIEJ!


Koleżanki i Koledzy!
 
Po wielu Waszych prośbach udało nam się przygotować, specjalnie dla Was, oficjalne, ogólnodostępne bluzy Politechniki Łódzkiej! Zapraszamy do składania zamówień - bluzy są produkowane przez firmę Rascal Industry, która ma w tym zakresie szerokie doświadczenie. Przetestowaliśmy ubrania - są miłe w dotyku i wygodne, a co najważniejsze, stanowią wyraz identyfikacji z Naszą Uczelnią. Mamy nadzieję, że wzmocnią one poczucie Waszej przynależności do grona studentów (lub absolwentów) Politechnki Łódzkiej! :)
 

MATERIAŁ I WYKONANIE

Bluzy szyte są w Polsce, z wysokiej jakości bawełny o gramaturze 280g/m2. Materiał zapewnia komfort i wygodę noszenia, 10% domieszka poliestru dodatkowo zwiększa wytrzymałość bluz.

Na każdej bluzie znajdzie się starannie wyhaftowane logo Politechniki Łódzkiej. Pełna wizualizacja projektu znajduje się poniżej.

MODELE, KOLORY I CENA

Bluzy dostępne są w dwóch modelach:
- kangurek (z kapturem i kieszenią - 90,00 zł),
- crewneck (bez kaptura i kieszeni - 80,00 zł).
Oba modele dostępne są w kolorach:
- bordowym z szarym haftem,
- czarnym z szarym haftem,
- szarym z bordowym haftem,

Sznurki kaptura jak i jego wnętrze wykonane są w kolorze dopasowanym do koloru haftu.

PRZYMIARKI

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom postanowiliśmy umożliwić przymierzenie bluz, abyście mieli pewność, że zamawiacie bluzy w odpowiednim rozmiarze.

Terminy i miejsce przymiarek:
Zostanie ogłoszone wkrótce!


HARMONOGRAM ODBIERANIA
Tydzień 18-24 grudnia 2017

Wtorek, 19.12
8:00 – 10:00
12:00 – 16:00
16:30 – 18:00

Środa, 20.12
14:00 – 19:00

Czwartek, 21.12
17:00 – 19:00


KRÓJ I ROZMIARY

Bluzy dostępne są w uniwersalnym kroju typu unisex. Z tego względu rozmiary zaczynają się od XS, a kończą na XXL. Tak, aby każdy mógł dopasować coś dla siebie :)

Rozmiarówkę sprawdzicie klikając tutaj:
ROZMIARÓWKA

SPOSÓB SKŁADANIA ZAMÓWIEŃ

W celu uproszczenia procesu dokonywania zakupu, przygotowaliśmy możliwość składania zamówień za pośrednictwem sklepu internetowego.

Wysatrczy wejść do sklepu http://www.rascalindustry.pl/

TERMIN REALIZACJI I ODBIORU BLUZ

Realizacja zamówienia bluz nastąpi w terminie 3 tygodni od momentu zakończenia zbierania zamówień. Bluzy będzie można odebrać w biurze Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej (al. Politechniki 3a, Społeczny Dom Studenta PŁ). Wszelkie płatności kierowane są bezpośrednio do firmy Rascal Industry.

NOWOŚCI W TEJ EDYCJI 

W tej edycji oprócz znanych Wam już zestawień kolorów (bordowe i czarne bluzy z szarym haftem) pojawia się nowe – szara bluza z bordowym haftem.