Strona 1 z 1

Dzialanosc Globika

PostNapisane: 2006-01-10, 1:36
przez swieca
witam, czy admini mogliby mu zablokowac konto, albo cos w tym rodzaju?
Nie lubie jak ktos wrzuca czyjes fotki bez wiedzy osoby bedacej na zdjeciach, ale watpie zeby ta dziewczyna chciala.
btw za cos takigo to mozna proces miec(nawet za upublicznianie wizerunku bez zgody), a dla adminow chyba nie jest problemem namierzenie osoby...
Czekam na reakcje.

PostNapisane: 2006-01-10, 1:49
przez Daniel Rurarz
Już raz tej osobie usuwaliśmy konto, założył sobie nowe. Są na szczęście inne sposoby. Zdaje się, że ma stałe IP z kablówki Toya. Zaraz zablokujemy wejście z tego adresu na routerze i się już nigdzie nie dostanie. Szkoda tylko, że użytkownik "Zarius" piszący z tego samego IP też już się nie dostanie na żadną stronę na serwerze 7ds.pl, niech podziękuje koledze bo albo się dzielą łączem albo to ta sama osoba.

Zastanawiam się czy pisać do admina jego sieci w tej sprawie, na wszelki wypadek zachowałem dowody.

PostNapisane: 2006-01-10, 1:56
przez owca
Ja bym pomyślał żeby zrobić mu coś bardziej "śmiesznego". Nie wiem czy to ta sama osoba, która niedawno też całe forum zaśmieciła zdjęciami jakiejś dziewczyny i przy tym wypisywał nieciekawe rzeczy :/ Skoro masz jego IP i jest to Ono stałe, to nie będzie raczej problemu z ustaleniem co to za gość. Może zainteresowała by się nim jakaś poważniejsza instytucja :)

PostNapisane: 2006-01-10, 10:59
przez Maciej Lisiecki
Pisz do admina Daniel niech oni interweniuja - to jak z dziecieca pornografia. Robi sobie jaja to niech go tamtejszy admin tez troszke ogarnie.