Strona 1 z 1

Dostepnosc strony i forum

PostNapisane: 2004-10-27, 15:10
przez badzio
Nie wiem czym to jest spowodowane, ale zauwazylem jedna rzecz - otoz w tym semestrze praktycznie kazdego dnia zarowno strona samorzadu jak i forum sa niedostepne - trwa to krotko, do 2-3 min. Nie wiem czy ktos jeszcze to zauwazyl - moze to akurat ja mam szczescie ze probuje wejsc na forum w momencie gdy pada (ps zjawisko to zauwazylem korzystajac z komputerow znajdujacych sie zarowno w sieci uczelnianej jak i poza)

PostNapisane: 2004-10-27, 20:10
przez Tomasz Gucio
Cóż, bywa. Może nie z taką regularnością, ale bywa. Zazwyczaj to problemy z serwerem (siodemka) - np. wczoraj wspólnie z Młodym (adminem VII) rozwiązaliśmy zagadkę pt. "dlaczego z dysku serwera zniknęło ponad 17GB i nie było na nic miejsca" - wszystko się sypało przez to. Do tego jeszcze różniaste problemy na linii siodemka<->CK i mamy cały obraz sytuacji.

Ale generalnie trzeba to uważać za wypadki losowe :).

Re: Dostepnosc strony i forum

PostNapisane: 2004-11-08, 23:14
przez Adam G
badzio napisał(a):Nie wiem czym to jest spowodowane, ale zauwazylem jedna rzecz - otoz w tym semestrze praktycznie kazdego dnia zarowno strona samorzadu jak i forum sa niedostepne - trwa to krotko, do 2-3 min. Nie wiem czy ktos jeszcze to zauwazyl - moze to akurat ja mam szczescie ze probuje wejsc na forum w momencie gdy pada (ps zjawisko to zauwazylem korzystajac z komputerow znajdujacych sie zarowno w sieci uczelnianej jak i poza)to przestan nazekac i wez sie doroboty i pomoz osobo odpowiedizlanym a nei siedizsz i zrzedzisz