UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

zaliczenie komisyjne

Forum internetowe Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Powitanie, informacje wstępne. Sugestie mile widziane.

zaliczenie komisyjne

Postprzez sweet23 » 2007-02-25, 0:32

Witam..:)
Czy ktos wie jak wyglada na polibudzie zaliczenie komisyjne? Mam zalegle zaliczenie a szanowny prowadzacy dal mi do zrozumienia, ze u niego nawet nie mam szans zaliczyc. Dokladnie powiedzial ze obiektywny nie bedzie (a w ciagu osotatnich dwoch lat dwa razy zlapal mnie na sciaganiu) wiec generalnie ma na mnie uczulenie:)Dodam ze to moje ostatnie zaliczenie w karierze na politechnice:) Moze ktos wie jak takie cos wyglada...??
"...miłość uskrzydla..." :D
sweet23

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Bungi » 2007-02-25, 1:55

NTG...
Powyższy post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Bungi

Powrót do Forum SS PŁ