UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rozmowa na temat odpisywania 4 razy pod rząd w tym samym tem

Forum internetowe Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Powitanie, informacje wstępne. Sugestie mile widziane.

Rozmowa na temat odpisywania 4 razy pod rząd w tym samym tem

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-04-21, 20:49

Dyskusja na temat nieuzasadnionego pisania 4 postów pod rząd w tym temacie:
viewtopic.php?f=11&t=6746

Napisz człowiecze piątego posta z rzędu, no napisz.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Mechanika płynów laborki

Postprzez reloo » 2008-04-21, 20:57

no mialem taki zamiar, ale sie perfidnie w*ebałeś
moja wina ze nikt nie odpisuje?
a moze powinienem 5 roznych tematow strzelic?
ale skoro jestes taki ynteligentny, to slucham, doradz cos madrego, jak powinien postapic user w takiej sytuacji...moze byc rozprawka jakas czy cos. czas start...
Obrazek
reloo

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-04-21, 21:37

reloo napisał(a):no mialem taki zamiar, ale sie perfidnie w*ebałeś
moja wina ze nikt nie odpisuje?
a moze powinienem 5 roznych tematow strzelic?
ale skoro jestes taki ynteligentny, to slucham, doradz cos madrego, jak powinien postapic user w takiej sytuacji...moze byc rozprawka jakas czy cos. czas start...

Drogi kolego, po pierwsze przeklinasz (ta gwiazdka nic nie zmienia) po drugie obrażasz a po trzecie piszesz cztery posty pod rząd zamiast użyć opcji "edytuj". Drugiego ostrzeżenia nie będzie, tylko ban.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez reloo » 2008-04-21, 22:08

to powiedz mi z łaski swojej, co by dal edit posta?bardzo jestem tego ciekaw....temat by zostal gdzies na dole strony, bez szans na to zeby ktos go przeczytal. przyznasz racje?
poza tym, takie straszenie banem to troche nie bardzo. za co niby ten ban?nie mowiac o tym ze to ty zaczales niepotrzebna dyskusje, piszac dosc zlosliwego posta...sam przyznasz...a jesli nie przyznasz to dasz tylko odpowiednie swiadectwo o sobie.
a ta gwiazdka, przeciwnie, zmienia bardzo duzo...

P.S. czekam na wyjasnienie co by dala edycja posta, bo na pewno nie to ze ktos by to przeczytal...to jest wlasnie problem wielu for, ze zedytowany post sie nie zaznacza jako nowy, nieprzeczytany, przez co jego edycja jest tak na prawde bezcelowa. wiec co robi biedny user? staje przed wyborem: nowy temat i ochrzan od moda/admina, lub dubel posta i rowniez ochrzan...

pozdrawiam
Obrazek
reloo

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-04-22, 9:36

reloo napisał(a):to powiedz mi z łaski swojej, co by dal edit posta?bardzo jestem tego ciekaw....temat by zostal gdzies na dole strony, bez szans na to zeby ktos go przeczytal. przyznasz racje?
poza tym, takie straszenie banem to troche nie bardzo. za co niby ten ban?nie mowiac o tym ze to ty zaczales niepotrzebna dyskusje, piszac dosc zlosliwego posta...sam przyznasz...a jesli nie przyznasz to dasz tylko odpowiednie swiadectwo o sobie.
a ta gwiazdka, przeciwnie, zmienia bardzo duzo...

P.S. czekam na wyjasnienie co by dala edycja posta, bo na pewno nie to ze ktos by to przeczytal...to jest wlasnie problem wielu for, ze zedytowany post sie nie zaznacza jako nowy, nieprzeczytany, przez co jego edycja jest tak na prawde bezcelowa. wiec co robi biedny user? staje przed wyborem: nowy temat i ochrzan od moda/admina, lub dubel posta i rowniez ochrzan...

pozdrawiam

Ostrzeżenie dostałeś za przeklinanie, pisanie czterech postów pod rząd i obrażanie, gwiazdka nic nie zmienia - powszechnie jest to uznawane za przeklinanie, średnio inteligentny szympans wiedziałby jakie słowo miałeś na myśli. Właśnie za powtarzanie takich praktyk może spotkać cię ban. Nie nazwałbym tego straszeniem, lecz ostrzeganiem.

Co by dała edycja? Odpowiem inaczej, co by było gdyby każdy tak jak ty pisał po cztery posty pod rząd po jednym zdaniu - forum wyglądałoby jak jeden wielki śmietnik. Rzucasz temat, ewentualnie edytujesz i grzecznie czekasz na odpowiedź. To są ogólnie stosowane zasady na wszelakich forach. Można jeszcze komuś wybaczyć (od czasu do czasu) podbicie postu JEDNĄ odpowiedzią na własną wypowiedź ale ty robisz z forum choinkę, więcej jest twoich podpisów, niż samej treści. Tego się nie da czytać. Jeżeli nikt ci nie odpisuje to uwierz mi nie zmienisz tego zaśmiecając forum, wręcz przeciwnie - takie zachowanie jest irytujące i jedynie zniechęca do dyskusji z tobą. Takie są odwieczne prawa natury, że im "dawniej" napisano ostatni post tym niżej topic się znajduje na liście. Oburzasz się jakbyś nigdy forum dyskusyjnego nie widział i każesz sobie wyjaśniać rzeczy oczywiste.

Moja wypowiedź miała być złośliwa, chciałem cię uczulić, żebyś tak więcej nie robił. Przyznaję ci rację, w końcu nie chcę dać odpowiedniego świadectwa o sobie o_O. Nie będę ci więcej nic wyjaśniać. Mamy tutaj ponad 3000 uzytkowników i na dzień dzisiejszy chyba tylko ty nie wiesz, że nie pisze się 4 postów pod rząd. Zapoznaj się proszę z ogólnie przyjętymi zasadami pisania na forach dyskusyjnych (wpisz sobie w google "netykieta", "zanim napiszesz" itd.) i nie kontynuujmy już tej dyskusji. Miłego dnia.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez reloo » 2008-04-22, 16:42

Daniel Rurarz napisał(a):Nie nazwałbym tego straszeniem, lecz ostrzeganiem.

to chyba z filmu jakiegos...

Daniel Rurarz napisał(a):Co by dała edycja? Odpowiem inaczej (...)

no wlasnie, inaczej, a nie po prostu...tak zeby poradzic co zrobic w takiej sytuacji

Daniel Rurarz napisał(a):Jeżeli nikt ci nie odpisuje to uwierz mi nie zmienisz tego zaśmiecając forum

zgoda, z ta tylko roznica, ze za kazdym razem kolejny post dotyczyl czegos innego.

Daniel Rurarz napisał(a):Takie są odwieczne prawa natury, że im "dawniej" napisano ostatni post tym niżej topic się znajduje na liście. Oburzasz się jakbyś nigdy forum dyskusyjnego nie widział i każesz sobie wyjaśniać rzeczy oczywiste.

tak sie sklada, ze wiem co sie dzieje ze starymi postami, co chyba napisalem wczesniej. Faktem jest, ze chcialem uzyskac odpowiedz na konkretne pytanie. Zasugerowane przez ciebie 'grzeczne czekanie' moze i by usatysfakcjonowalo ciebie, ale na pewno nie osobe ktora potrzebuje konkretnej odpowiedzi. Forum, szczegolnie o takiej tematyce, sluzy chyba wlasnie uzyskiwaniu informacji, wiec czekanie az ktos moze, a moze nie, przeczyta zedytowanego posta w kolejnym semestrze niewiele mi pomoze.Rozumiem gdybym napisal kilka rzeczy pod rzad, nie na temat, np o pogodzie, czy promocji w biedronce na konewki ogrodowe, ale pisalem na temat, a chyba nie ma wiekszego znaczenia czy w temacie sa 4 posty pod rzad tej samej osoby, czy 4 roznych.
Jesli poprawi ci to humor, to przepraszam za 4 posty pod rzad, ale to jest raczej problem dzialania forum (nie tylko tego), ze jedyna mozliwoscia na przywrocenie aktualnosci tematu, jest napisanie nowego posta...

dzieki za rozmowe, dogadac sie raczej nie dogadamy. Pilnujesz regulaminu, rozumiem to i szanuje, ale w pewnym momencie, przy zbyt kurczowym trzymaniu sie regulaminu, forum traci najwieksza swoja zalete, tj pomoc z pierwszej reki na interesujace nas tematy,
sam jestem modem na sporym forum, ktore znacznie przekracza 3tys uzytkownikow i powiem ci, ze regulamin owszem, wazna rzecz, ale nie za wszelka cene.
pozdrawiam i wiecej luzu zycze
Obrazek
reloo

Postprzez Tomek M » 2008-04-22, 19:16

reloo masz rację
napisałeś 4 posty ale niestety Daniel Rurarz nie pofatygował się żeby sprawdzić w jakim czasie... najkrótszy odstęp między postami to 3 dni i to chyba jedyny taki krótki... pytałeś o pewną rzecz i nikt ci nie odpowiedział, ale to nie znaczy że nie masz prawo pytać dalej... nie robiłeś tego na beszczela w 10 różnych tematach tylko jednym... i pewnie jak byś napisał w 10 różnych to Daniel Rurarz by tego nie zauważył bo by nie rzucały się w oczy... niestety ale spotykam się z tym już nie pierwszy raz...
bycie moderatorem na forum to jak dostać trochę władzy, i sami wiemy co się z takimi ludźmi dzieje...

Niestety Daniel Rurarz zamiast straszyć kolegę reloo banem powinieneś podać się do "dymisji" jako moderator bo po prostu po tym incydencie widać że się nie nadajesz.
ze mną jak z dzieckiem... za rękę i do baru !!!
Tomek M

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-04-22, 19:55

Nie będę z wami dyskutować. Zwrócenie uwagi, na to żeby nie odpisywać w nieskończoność samemu sobie było uzasadnione, podczas gdy określenia typu, cytuję: "w*ebałeś" i "skoro jesteś taki ynteligentny" już nie były. Nie odpowiada mi taka forma dyskusji - to nie jest forum onetu ani pudelka. Do tego ostrzeżenie, które otrzymał ode mnie reloo, było pierwszym ostrzeżeniem w mojej czteroletniej karierze na tym forum. Uważam temat za zamknięty.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez reloo » 2008-04-22, 20:11

co do zasadnosci zwracania uwagi to myslalem ze sie jakos dogadamy, wydawalo mi sie ze dosyc klarownie wyjasnilem ze nie robilem tego z nudow, czy z checi nabijania postow, nie odpisywalem sam sobie (zadawalem kolejne pytania, rozniace sie od siebie, dotyczace jedynie ogolnego zagadnienia, jakim w tym temacie jest laborka z mechaniki plynow), ale widze ze chyba jednak nie. czarne jest czarne, biale jest biale i zero szarosci.
a co do reszty: nie no spoko
pozdrawiam
Obrazek
reloo

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-04-22, 20:25

reloo napisał(a):co do zasadnosci zwracania uwagi to myslalem ze sie jakos dogadamy, wydawalo mi sie ze dosyc klarownie wyjasnilem ze nie robilem tego z nudow, czy z checi nabijania postow, nie odpisywalem sam sobie (zadawalem kolejne pytania, rozniace sie od siebie, dotyczace jedynie ogolnego zagadnienia, jakim w tym temacie jest laborka z mechaniki plynow), ale widze ze chyba jednak nie. czarne jest czarne, biale jest biale i zero szarosci.
a co do reszty: nie no spoko
pozdrawiam

Bardzo klarownie, a co za tym idzie, wszyscy wszystkich zrozumieli i żeby nie kontynuować tego bez końca zamykam temat.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Powrót do Forum SS PŁ