UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

AKTUALIZACJE NA STRONIE SAMORZADU

Forum internetowe Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Powitanie, informacje wstępne. Sugestie mile widziane.

AKTUALIZACJE NA STRONIE SAMORZADU

Postprzez janekb. » 2008-06-03, 22:30

Chciałbym żebyście się wypowiedzieli na temat tego jak szybko nasz Samorząd Studencki aktualizuje informacje na swojej stronie.
Ja tylko chciałem podkreślić dane o WTO. Po prostu informacje na temat tego turnieju na stronie są bardzo aktualne!
janekb.

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: AKTUALIZACJE NA STRONIE SAMORZADU

Postprzez stiven666 » 2008-06-03, 23:21

Dołoże się:

Prosiłem już dawno uaktualnienie Studenta Roku 2007 i Wykładowcy Roku 2007.
Warto byłoby też aby Politechnika gdzieś zamieściła w końcu informację kto uzyskał tytuł Absolwenta Roku zarówno z tego roku jak i z lat ubiegłych.

Wstydzicie się swoich nalepszych?
stiven666

Postprzez janekb. » 2008-06-04, 9:51

Jest bardzo dużo wydarzeń na politechnice o których w ogóle nie ma informacji na stronie samorządu.
porobione są osobne strony do wyborów miss czy juwenaliów, to bardzo fajny pomysł, ale na obu tych stronach brakuje relacji co sie wydarzyło jak również zdjęć. żyjemy w cyfrowych czasach i wrzucenie zdjęć godzinę po danym wydarzeniu już nie jest problemem. jak widać nie dla samorządu.
janekb.

Postprzez echelon_ » 2008-06-04, 9:54

Do samych wyborów miss i długo po na stronie była informacja o transmisji przez lodman ale takowej nie było. Szukałem na stronie lodmana i CM PŁ i też nic.
A ja tak chciałem obejrzeć te nasze dumy ;)
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-04, 10:53

janekb. napisał(a):Jest bardzo dużo wydarzeń na politechnice o których w ogóle nie ma informacji na stronie samorządu.
porobione są osobne strony do wyborów miss czy juwenaliów, to bardzo fajny pomysł, ale na obu tych stronach brakuje relacji co sie wydarzyło jak również zdjęć. żyjemy w cyfrowych czasach i wrzucenie zdjęć godzinę po danym wydarzeniu już nie jest problemem. jak widać nie dla samorządu.

Nie wszystkie wydarzenia są przez nas organizowane, czasami po prostu nie wiemy że coś gdzieś się dzieje.

Zrzucenie zdjęć w godzinę po juwenaliach nie jest takie proste, szczególnie w momencie gdy jest to 6GB RAWów które trzeba przesiać, obrobić, wykadrować itd.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Postprzez Krzysztof Siekański » 2008-06-04, 10:53

Krzysztof Siekański
Emeryt Rady Studentów

Postprzez janekb. » 2008-06-05, 9:28

http://www.juwenalia.p.lodz.pl/galeria

to jest dowód na to jak pracujecie!
wyraźnie napisaliście że zdjęcia będą wrzucane na bieżąco, ale jak znam życie to jeszcze trochę to potrwa.
no bo jak by nie było juwenalia jeszcze trwają!!!

pozdrawiam gorąco osoby odpowiedzialne ze stronę www samorządu :idea:
janekb.

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-05, 10:22

Sprecyzuj się czy chodzi ci o osobę od strony Samorządu czy Juwenaliów bo to dwie zupełnie różne osoby.

Co prawda Michał czeka na zdjęcia ode mnie ale za to ja czekam na zdjęcia od Kuby, itd. Faktycznie ktoś się zapędził trochę z tym "na bieżąco" ale mimo to zazdroszczę Ci tej anielskiej cierpliwości.

BTW dwa lata temu na stronie juwenaliowej był formularz do uploadu zdjęć przez studentów. W trakcie Juwenaliów i w ciągu kilku dni po zostały wrzucone 2 (słownie DWA) zdjęcia, przy czym jedno nie nadawało się do publikacji. To doskonale pokazuje jak ciężko jest zebrać od wszystkich zdjęcia po imprezie i skąd taka obsuwa.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Powrót do Forum SS PŁ