UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Dyskusja nad projektem regulaminu forum

Forum internetowe Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej. Powitanie, informacje wstępne. Sugestie mile widziane.

Dyskusja nad projektem regulaminu forum

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-09, 17:49

Oto aktualny projekt regulaminu forum: http://samorzad.p.lodz.pl/pobierz.267.html - prosimy o opinie. Jutro wieczorem będziemy go omawiać na zebraniu. Kolorem żółtym są zaznaczone kwestie do dyskusji, kursywą nasze komentarze. Nie zwracajcie uwagi na to, że forum jest napisane raz z wielkiej a raz z małej litery - to jest do poprawienia.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

http://rurarz.eu/
Daniel Rurarz
Rada Studentów / Webmaster

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Propozycje zmian na forum.

Postprzez echelon_ » 2008-06-09, 18:15

Zakaz postów jeden pod drugim to głupota - to już było tu przerabiane.

Reszta wydaje się +- ok :D
Keep trollin' trollin' trollin'...
echelon_

Postprzez junior » 2008-06-09, 19:03

czemu uważasz, że to głupota?
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez echelon_ » 2008-06-09, 19:33

* Ogłoszenia i aktualizacje cen oraz oferty,
* System powiadomień odnotowuje tylko nowe posty a nie te zmodyfikowane.
echelon_

Postprzez stiven666 » 2008-06-09, 19:36

Ode mnie:

1. Pisanie postów jeden pod drugim wg mnie powinno być dozwolone w dziele ogłoszenia (bumpowanie ogłoszeń).
2. Niezrozumiały jest dla mnie zakaz prowadzenia dyskusji na temat cen, jakości,
towaru itp w dziale ogłoszenia.
stiven666

Postprzez junior » 2008-06-09, 19:52

ja uważam że raz zamieszczonego ogłoszenia nie powinno się zmieniać i powinny mieć ogłoszenia z góry założony czas życia.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez echelon_ » 2008-06-09, 19:58

Jaaaasne!
I może ogłoszenia nie wolno jeszcze drugi raz rzucać, co?
Ja rzuciłem grafę i mocno przesadziłem z ceną. Więc musiałem ściągać w dół. Grasuję po wielu forach i jakoś nigdzie nie widziałem takiego ograniczenia jakie wy proponujecie. Oczywiście pewnie zaraz przyjdzie Jaromir i stwierdzi, że on zna tylko fora z ograniczeniami :/
echelon_

Postprzez junior » 2008-06-09, 20:02

właśnie o to chodzi że takiego ogłoszenia że niewolno wrzucać ponownie ja bym nie robił.
i żeby było jasne, przedstawiam swoją wizję podobnie jak wy swoje, dyskutujemy na temat przedstawionego regulaminu a nie o mnie czy Jaromirze.
faktycznie zmiana ceny mogła by być czasami zasadna.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-06-09, 20:29

stiven666 napisał(a):2. Niezrozumiały jest dla mnie zakaz prowadzenia dyskusji na temat cen, jakości,
towaru itp w dziale ogłoszenia.

Ad 2. Ta sprawa już (jeszcze bez regulaminu) była poruszana wielokrotnie... Wniosek? Ogłoszenie o sprzedaży twaru jest, nieukrywając, jakąś formą reklamy. Postaw się w sytuacji sprzedającego: wystawiasz np. telefon komórkowy do sprzedaży informując o tym na forum (firma X). Nagle, w odpowiedzi, tuż pod Twoim postem pojawia się post typu "ja uważam, że ten telefon jest do d*** i w ogóle straszny", albo lepiej "co za g*** i to jeszcze za tą cenę?! widziałem/am taki w lepszym stanie za xxx tej ceny:D". Moja podpowiedź: powyższe cytaty nie są wyssane z palca - pojawiały się takie tutaj na forum...
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez zEFir_ » 2008-06-09, 21:02

---;
Ostatnio edytowano 2012-02-24, 0:38 przez zEFir_, łącznie edytowano 1 raz
zEFir_

Postprzez evil » 2008-06-09, 23:20

Mam pytanie, dotyczące punktu 1.3.9
Skąd takie ograniczenie?
Zaraz chcielibyście zasłonić się ochroną korespondencji itp, ale niestety (dla Was) tajemnica korespondencji służy ochronie korespondencji przed osobami trzecimi.
Tajemnica korespondencji, oznacza, iż wszystko, co jest przedmiotem przekazu od nadawcy do adresata, należy wyłącznie do tych osób.

Prof. EWA NOWIŃSKA, dyrektor Instytutu Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej UJ: - "Według kodeksu cywilnego, tajemnica korespondencji jest jednym z dóbr człowieka, które podlegają ochronie. Kolejny zapis regulujący tę kwestię znajduje się w Ustawie o prawie autorskim i prawach pokrewnych. Precyzuje on, że osoba, do której korespondencja została skierowana, ma prawo nią dysponować.

Wniosek jest taki, że nie powinno być zabroniowe ujawnianie prywatnej korespondencji.
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Propozycje zmian na forum. - to poprawić

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-06-10, 0:41

evil napisał(a):Mam pytanie, dotyczące punktu 1.3.9
Skąd takie ograniczenie?
Zaraz chcielibyście zasłonić się ochroną korespondencji itp, ale niestety (dla Was) tajemnica korespondencji służy ochronie korespondencji przed osobami trzecimi.
...
Wniosek jest taki, że nie powinno być zabroniowe ujawnianie prywatnej korespondencji.
OK, za zgodą adresata oraz nadawcy - może, ale jeżeli nadawca nie wyraził zgody na publikację to... nie bardzo.
Tu nie chodzi o jakieś ustawy, artykuły czy definicje... tu chodzi o czystą kulturę i przyzwoitość... Sytuacja skrajna: piszesz list opisujący Twoją trudną sytuację życiową a tu okazuje się, że adresat upublicznił list w gazecie... Miał prawo? Niby tak, ale... co z zwykłym ludzkim wychowaniem?

Poza tym... regulamin forum SSPŁ nie opiera się w całości na literze prawa, bo po co przepisywać by było ustawy, paragrafy...? Regulamin ma regulować pewne zachowania na forum...
Jaromir Chartliński
emeryt

Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez evil » 2008-06-10, 1:11

Daniel Rurarz napisał(a):Co do regulaminu forum - oto aktualny projekt: http://samorzad.p.lodz.pl/pobierz.267.html - prosimy o opinie.

§3, punkt 1.3.7 jest zbyt ogólny, jego interpretacja może być bardzo szeroka.

Do regulaminu dodałbym:
- nakazanie dbałości o styl wypowiedzi (przede wszystkim ortografia)
- zakaz używania ozdobników w temacie (!!!, ??? itp)
- w §2 punkt 1. warto dopisać "dobrowolne"
- zakaz odkopywania tematów archiwalnych

Warto również dopisać, że "Użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełną odpowiedzialność prawną za zawarte w nich treści." (zaczerpnięte z regulaminu innego forum).

§5. Punkt 4. - absolutnie bez sensu, są to dane nieweryfilowalne. Powinno to być w postaci zalecenia, nie nakazu.

Jaromir Chartlinski napisał(a):
Skąd takie ograniczenie?
...
OK, za zgodą adresata oraz nadawcy - może, ale jeżeli nadawca nie wyraził zgody na publikację to... nie bardzo.
Tu nie chodzi o jakieś ustawy, artykuły czy definicje... tu chodzi o czystą kulturę i przyzwoitość... Sytuacja skrajna: piszesz list opisujący Twoją trudną sytuację życiową a tu okazuje się, że adresat upublicznił list w gazecie... Miał prawo? Niby tak, ale... co z zwykłym ludzkim wychowaniem?

Poza tym... regulamin forum SSPŁ nie opiera się w całości na literze prawa, bo po co przepisywać by było ustawy, paragrafy...? Regulamin ma regulować pewne zachowania na forum...

W przypadku sporów i kłotni możliwość publikowania jest często wysoce pożądana. Chodzi też o to, żeby nikt nie czuł się bezkarny wysyłając na PW wiadomości obraźliwe, celowo wprowadzające w błąd, łamiące prawo itp.

echelon_ napisał(a):Zakaz postów jeden pod drugim to głupota.

Nie spodziewałem się innej opinii od przodującego spamera tego forum.

Można zastosować skrypt, który automatycznie scala wiadomości napisane przez tego samego użytkownika, jeśli zostały napisane jedna pod drugą, przydkład:
http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewto ... ?t=1031325
Ostatnio edytowano 2008-06-10, 1:15 przez evil, łącznie edytowano 1 raz
T.W.A.
evil

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-06-10, 1:43

evil napisał(a):- zakaz odkopywania tematów archiwalnych
Odkopywania na zasadzie dopisania "hihi... dobre" po 3 miesiącach od ostatniej wypowiedzi - zgoda, odkopywanie poruszonego wątku (np. zapytania o IOS), gdyż ma się dodatkowe pytanie/informację to już co innego...
evil napisał(a):§5. Punkt 4. - absolutnie bez sensu, są to dane nieweryfilowalne. Powinno to być w postaci zalecenia, nie nakazu.
Prawo prawem... Są to dane w dużej mierze weryfikowalne (każdy post posiada zapis o IP). Zaleceniem jest administracja uczelni...
evil napisał(a):W przypadku sporów i kłotni możliwość publikowania jest często wysoce pożądana. Chodzi też o to, żeby nikt nie czuł się bezkarny wysyłając na PW wiadomości obraźliwe, celowo wprowadzające w błąd, łamiące prawo itp.
Evil... myślę, że takie rzeczy, o których tutaj piszesz załatwia się inaczej, a nie publikując na forum maile czy PW...
Jaromir Chartliński
emeryt

Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-10, 9:28

echelon_ napisał(a):Zakaz postów jeden pod drugim to głupota - to już było tu przerabiane.

echelon_ napisał(a):* Ogłoszenia i aktualizacje cen oraz oferty,
* System powiadomień odnotowuje tylko nowe posty a nie te zmodyfikowane.

stiven666 napisał(a):1. Pisanie postów jeden pod drugim wg mnie powinno być dozwolone w dziele ogłoszenia (bumpowanie ogłoszeń).

Tak, było to przerabiane i doświadczenie mówi nam, że trzeba ten punkt napisać precyzyjniej - są sytuacje gdy podbijanie własnego postu jest uzasadnione - aktualizacja cen w ogłoszeniach, cykliczne problemy - takie jak laborki ;-) - ale podbijanie własnego postu ponieważ zjechał na drugą stronę nie jest OK ponieważ gdyby wszyscy tak zaczęli podbijać to byśmy mieli mnóstwo nowych postów o treści "bump" albo "podbijam" - nieważne czy jest to ogłoszenie czy nie.

stiven666 napisał(a):2. Niezrozumiały jest dla mnie zakaz prowadzenia dyskusji na temat cen, jakości, towaru itp w dziale ogłoszenia.

Przede wszystkim Ty Stiven wtrącasz się ludziom w ich ogłoszenia. Gdyby to był dział pt. "Podyskutujmy o cenach i jakości" to ok, ale nie jest. Dział Ogłoszenia, jak sama nazwa wskazuje, służy do umieszczania ogłoszeń a nie dyskusji. Jeżeli uważasz, że cena jest nieadekwatna albo ten model jest do bani napisz PM do sprzedającego. Widziałeś na allegro czy otomoto dyskusję na temat cen?

echelon_ napisał(a):Jaaaasne!
I może ogłoszenia nie wolno jeszcze drugi raz rzucać, co?
Ja rzuciłem grafę i mocno przesadziłem z ceną. Więc musiałem ściągać w dół. Grasuję po wielu forach i jakoś nigdzie nie widziałem takiego ograniczenia jakie wy proponujecie. Oczywiście pewnie zaraz przyjdzie Jaromir i stwierdzi, że on zna tylko fora z ograniczeniami :/

Jak już wyżej napisałem, jestem za przyzwoleniem na wielokrotne posty pod rząd w dziale ogłoszenia - jeżeli są związane ze zmianą w ogłoszeniu, na przykład ceny. Odczep się od tego Jaromira, nie wiem jak on ale ja wiele razy widziałem zakaz pisania kilku postów pod rząd w jednym temacie. Możliwe, że na forach dla pokemonów takich nie ma, ale tam nie zaglądam.

zEFir_ napisał(a):Chciałbym wnieść poprawkę do §4.1.5
§4. Zasady dotyczące kont użytkowników
1. Emblemat
...
5. Należy unikać jaskrawych i zwracających uwagę kolorów.

:shock:
A to awatary maja być niejaskrawe, bo... Właśnie, dlaczego? Może nie wiem czegoś i np jaskrawe barwy ładują się dłużej niż niejaskrawe? To jest związane z Web 2.0? A może już myślimy o v3.0...
Wprowadzając restrykcje tego typu najlepiej zastąpić emblematy tymi w postaci kodu paskowego albo zdjęciami z EKS. Będzie niejaskrawo z pewnością.

"Należy unikać" nie jest zakazem lecz zaleceniem. W wakacje strona i forum zmieniają layout, a taki punkt pozwala nam poprosić usera o zmianę avataru jeżeli mocno rozwala całą koncepcję.

evil napisał(a):§3, punkt 1.3.7 jest zbyt ogólny, jego interpretacja może być bardzo szeroka.

Spróbujemy to uprecyzyjnić.

evil napisał(a):Do regulaminu dodałbym:
- nakazanie dbałości o styl wypowiedzi (przede wszystkim ortografia)
- zakaz używania ozdobników w temacie (!!!, ??? itp)
- w §2 punkt 1. warto dopisać "dobrowolne"

sensownie

evil napisał(a):- zakaz odkopywania tematów archiwalnych

Bardzo sensownie.

evil napisał(a):Warto również dopisać, że "Użytkownik wysyłający wiadomość lub plik ponosi pełną odpowiedzialność prawną za zawarte w nich treści." (zaczerpnięte z regulaminu innego forum).

W zasadzie punkt o nie ponoszeniu odpowiedzialności przez obsługę to określa, co prawda można go o taki zapis rozszerzyć. Wydaje mi się jednak że, że w świetle prawa nie ma to większego znaczenia. Gdyby (odpukać) zawitali do nas stróże prawa nie interesowałoby ich zbytnio co my sobie tam naskrobaliśmy w regulaminie.

evil napisał(a):§5. Punkt 4. - absolutnie bez sensu, są to dane nieweryfilowalne. Powinno to być w postaci zalecenia, nie nakazu.[\quote]
Ten punkt odnosi się do adresów IP i adresu e-mail - te są weryfikowalne. Poza tym nie wszyscy są super precyzyjnymi przestępcami korzystającymi z lewych maili i kafejek internetowych i nawet nick dużo daje ponieważ okazuje się, że ta osoba w innych miejscach posługuje się tym samym.

Skąd takie ograniczenie?
...

W przypadku sporów i kłotni możliwość publikowania jest często wysoce pożądana. Chodzi też o to, żeby nikt nie czuł się bezkarny wysyłając na PW wiadomości obraźliwe, celowo wprowadzające w błąd, łamiące prawo itp.

Przede wszystkim chcemy chronić prywatność użytkowników. Dodałbym możliwość publikowania prywatnej korespondencji łamiącej Regulamin (obraźliwe zwroty, nakłanianie do przestępstwa itd.).
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez stiven666 » 2008-06-10, 9:58

Daniel Rurarz napisał(a):
stiven666 napisał(a):2. Niezrozumiały jest dla mnie zakaz prowadzenia dyskusji na temat cen, jakości, towaru itp w dziale ogłoszenia.

Przede wszystkim Ty Stiven wtrącasz się ludziom w ich ogłoszenia. Gdyby to był dział pt. "Podyskutujmy o cenach i jakości" to ok, ale nie jest. Dział Ogłoszenia, jak sama nazwa wskazuje, służy do umieszczania ogłoszeń a nie dyskusji. Jeżeli uważasz, że cena jest nieadekwatna albo ten model jest do bani napisz PM do sprzedającego. Widziałeś na allegro czy otomoto dyskusję na temat cen?

Ok rozumiem, że to specjalnie dla mnie :) Dzięki Duży. Jak będzie regulamin to będę się musiał powstrzymać. Sorry ale tam gdzie dorzuciłem swoje 3 grosze to ceny na serio były nierealne i bumpy ciągnęłyby się w nieskończoność. Kilka razy dopytałem o jakieś parametry sprzętu, o to czy książka jest uzupełniona długopisem czy ołówkiem raz czy ogłoszenie o potrzebie oddania krwi jest aktualne. Chcecie tego zakazać ok ale prosiliście o opinie więc wyraziłem swoją.
stiven666

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-10, 10:20

stiven666 napisał(a):
Daniel Rurarz napisał(a):

Ok rozumiem, że to specjalnie dla mnie :) Dzięki Duży. Jak będzie regulamin to będę się musiał powstrzymać. Sorry ale tam gdzie dorzuciłem swoje 3 grosze to ceny na serio były nierealne i bumpy ciągnęłyby się w nieskończoność. Kilka razy dopytałem o jakieś parametry sprzętu, o to czy książka jest uzupełniona długopisem czy ołówkiem raz czy ogłoszenie o potrzebie oddania krwi jest aktualne. Chcecie tego zakazać ok ale prosiliście o opinie więc wyraziłem swoją.

Ten punkt nie jest specjalnie dla Ciebie, ale faktycznie, najbardziej do niego pasujesz :-). Co innego dopytywać się o szczegóły co innego podważać cenę - na prawdę lepiej to robić przez PM.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez echelon_ » 2008-06-10, 11:51

A co do bumpowania ogłoszeń to niech to będzie taka możliwość ale DOPIERO gdy ogłoszenie spadnie na drugą stronę.
Edit:
Inaczej można obejść zakaz bumpów np. obniżając cenę o 1 zł albo o 1 grosz :D
echelon_

Postprzez evil » 2008-06-10, 14:37

evil napisał(a):§5. Punkt 4. - absolutnie bez sensu, są to dane nieweryfilowalne. Powinno to być w postaci zalecenia, nie nakazu.
Prawo prawem... Są to dane w dużej mierze weryfikowalne (każdy post posiada zapis o IP). Zaleceniem jest administracja uczelni...
.

Zaszła pomyłka, miałem na myśli oczywiście §4. Punkt 4:
Dane podawane podczas rejestracji na Forum Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej winny zawierać informacje o wydziale użytkownika lub / imiejscu pochodzenia

Podanie tego typu danych powinno być dobrowolne i jedynie zalecanie, forma nakazu nic tu nie zmieni. Chyba, że chcecie utworzyć forum zamknięte, gdzie każdy użytkownik byłby przed zatwierdzeniem rejestracji dogłębnie weryfikowany, w przeciwnym wypadku będzie to jedynie martwy punkt regulaminu.

Jeśli chodzi o avatary i podpisy - można dodać zapis, umożliwiający wyłączenie konkretnemu użytkownikowi, przez osoby funkcyjne forum, możliwości dodawania wyżej wymienionych, jeśli łamią one regulamin. Jest to moim zdaniem rozsądniejsze niż blokowanie czy usuwanie konta użytkownika.
T.W.A.
evil

Postprzez zEFir_ » 2008-06-10, 15:15

---;
Ostatnio edytowano 2012-02-24, 0:37 przez zEFir_, łącznie edytowano 1 raz
zEFir_

Postprzez echelon_ » 2008-06-10, 15:40

zEFir_ napisał(a):(...) w rangę wpisałbym wydział i kierunek. (...)

W randze przydałoby się też czy ktoś jest jeszcze studentem i ew. płeć ;) Co do tego drugiego to chyba komentarz jest zbędny.
Co do statusu (student czy nie_student) to ja już miałem okazję uczestniczyć w pewnej nieprzyjemnej okoliczności wywołanej tym, że rozmawiałem z użytkownikiem tego forum, który nie był studentem a pracownikiem politechniki.

evil napisał(a):(...)
Podanie tego typu danych powinno być dobrowolne i jedynie zalecanie, forma nakazu nic tu nie zmieni. Chyba, że chcecie utworzyć forum zamknięte, gdzie każdy użytkownik byłby przed zatwierdzeniem rejestracji dogłębnie weryfikowany, w przeciwnym wypadku będzie to jedynie martwy punkt regulaminu.

"Dogłębna weryfikacja kojarzy mi się z science.wpk.p.lodz.pl - konto zakładałem tam ponad dwa tygodnie i to jeszcze musiałem się adminowi przypomnieć ;)
echelon_

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-10, 18:24

Punkt regulaminu dotyczący danych takich jak wydział, kierunek itd zostanie sformułowany tak aby regulamin zalecał (ale nie wymuszał) prawidłowe wypełnienie tych pól - po pierwsze nie jesteśmy w stanie tego weryfikować a po za tym to w interesie forumowiczów leży prawidłowe wypełnianie tych pól.

Co do rang to nowe rangi specjalne typu "Pracownik uczelni", "Klub studencki", "Klub", "Media" itp - jestem jak najbardziej za. Rangi typu "Wydział / kierunek" - to już jest karkołomne - policzcie sobie ile jest w sumie kierunków na uczelni. Pole Wydział jest w profilu, dodam jeszcze kierunek, DS i płeć - myślę że to o wiele lepsze rozwiązanie niż rangi zawierające kombinację tych danych. Można spróbować też rang "Student", Kandydat na studenta" i "Gość" - tylko ciekaw jestem w jakim stopniu będą się pokrywać z prawdą.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Propozycje zmian na forum.

Postprzez junior » 2008-06-10, 19:01

Daniel Rurarz napisał(a): Można spróbować też rang "Student", Kandydat na studenta" i "Gość" - tylko ciekaw jestem w jakim stopniu będą się pokrywać z prawdą.

To zależy na jakiej zasadzie będzie przyznawanie tych rang tzn kto będzie mógł to robić.
Tomasz Węgrewicz
junior
WRS EEIiA

Postprzez Daniel Rurarz » 2008-06-10, 22:43

junior napisał(a):
Daniel Rurarz napisał(a): Można spróbować też rang "Student", Kandydat na studenta" i "Gość" - tylko ciekaw jestem w jakim stopniu będą się pokrywać z prawdą.

To zależy na jakiej zasadzie będzie przyznawanie tych rang tzn kto będzie mógł to robić.

Myślę, że jak by tego nie rozwiązać będzie problem. Jeżeli nowo rejestrujący się ludzie mają decydować sami to zapewne licealiści jak i osoby spoza uczelni i tak sobie ustawią "Student PŁ". Z drugiej strony obsługa nie jest w stanie tego sprawdzać i wariant z nadawaniem rangi też odpada - no chyba że studenci będą musieli przychodzić do biura z legitymacją żeby się aktywować albo będą nam przesyłać mailem jej skan :-).

Powróćmy jednak do dyskusji nt. regulaminu.
Pozdrawiam
Daniel Rurarz

Daniel Rurarz

Postprzez Tomasz Pisarek » 2008-06-10, 23:52

14. pisać kilku postów pod rząd w jednym temacie, chyba że forum automatycznie łączy
kolejne posty jednego użytkownika

Tu bym proponował zmianę gdyż regulamin "forum" które wcześniej było zdefiniowane jako "Forum Dyskusyjne Samorządu Studenckiego Politechniki Łódzkiej" to konkretne forum więc punkt można napisać dokładniej pod to forum, a nie jakieś "chyba". Jeśli ta wersja phpBB3 łączy posty to punkt usunąć bo nie można wtedy napisać dwóch postów pod rząd, a jeśli nie łączy to zostawić tylko początek do przecinka.

Wydziałowa Rada Studentów EEIA
t.pisarek <@> samorzad.p.lodz.pl
gg: 1086599
Tomasz Pisarek
Rada Studentów

Następna strona

Powrót do Forum SS PŁ