UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Oni nie są gejami, oni są tylko lekko ciotowaci*

Re: Oni nie są gejami, oni są tylko lekko ciotowaci*

Postprzez manjakMiB » 2008-08-30, 20:27

To Ty wybacz ale jest znaczna różnica miedzy dbającym o siebie facetem a pipą. A mowa była o obcisłokoszulkowcach. Nie neguje w żaden sposób że facet jak i kobieta powinni korzystać z dobrodziejstw wody i mydła, przyjaźnic sie z żelazkiem itd. Ja jedynie uświadamiam w jak wielką skrajność popada znaczny odsetek kobiet. Nie mylmy dbających o siebie facetów z wycackanymi picusiami glancusiami. A czasy mamy takie ze faceci golą sobie klaty, brzuchy a w beznadziejnie skrajnych przypadkach nawet nogi bo to modne. Chodzą na solarke bo to trendy. Noszą "damskie" łaszki bo to też jest na topie. A laski piszczą z zachwytu. Wylansowanym ludziom mówie stanowcze NIE.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
manjakMiB

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-08-30, 20:58

Antonio napisał(a):Ej wybacz, ale nie wiem czy jakbyś był dziewczyna, o nie wiem co być wolał drecha czy zadbanego faceta. Nie mowie tu o solarium czy błyszczykach. To mile ze nie tylko kobiety musza sie starac o wzgledy 2 strony. Nie kazdej dziewczynie pasuje drech w podartych i brudnych spodniach, to wrecz obrzydliwe.
Co prawda przyznaje ze blyszyk, solarka i obcisly T-shirt to przegiecie, al lepsze to jak facet uwazajacy ze bez dezedorantu sie obejdzie ( bo jak twierdzi niszczy to jego meskosc).
Trochę chyba znadinterpretowałaś jego słowa ;)
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez Antonio » 2008-08-30, 21:13

manjakMiB napisał(a):To Ty wybacz ale jest znaczna różnica miedzy dbającym o siebie facetem a pipą. A mowa była o obcisłokoszulkowcach. Nie neguje w żaden sposób że facet jak i kobieta powinni korzystać z dobrodziejstw wody i mydła, przyjaźnic sie z żelazkiem itd. Ja jedynie uświadamiam w jak wielką skrajność popada znaczny odsetek kobiet. Nie mylmy dbających o siebie facetów z wycackanymi picusiami glancusiami. A czasy mamy takie ze faceci golą sobie klaty, brzuchy a w beznadziejnie skrajnych przypadkach nawet nogi bo to modne. Chodzą na solarke bo to trendy. Noszą "damskie" łaszki bo to też jest na topie. A laski piszczą z zachwytu. Wylansowanym ludziom mówie stanowcze NIE.

:D dobra niech Ci bedzie :D i chyba racja, ze u mnie byla nadinterpretacja :D o dżizys jaki rym ^^
Mam jednego takiego kolege, ktory nosi obcisle rzeczy ( nie jest gejem :D) No ale nie chodzi na solarke i nie depiluje sie :D Nie jest z nim tak tragicznie, moze dlatego bronie takich facetow, bo akurat ten jest moim dobrym kolega :)
Antonio

Postprzez alchemik » 2008-08-31, 0:20

znam paru gejów i nie noszą bynajmniej obcisłych ciuchów, więc jedno z drugim niewiele ma wspólnego ;P

moim zdaniem i tak szczytem wszystkiego są j-rockowcy, ustrzymujący się w stylistyce visual kei. moja siostra jest maniaczką takowych i wciąż zastanawia mnie, jak mogą ją, wybaczcie określenie, podniecać faceci, którzy wyglądają jak kobiety? te zdjęcia tutaj to naprawdę NIC. naprawdę.

tak, j-rockowcy depilują nogi. i noszą sukienki.
alchemik

Postprzez Jagiel » 2008-08-31, 2:17

Hmm... Ale Visual Kei jest przynajmniej sztuką i wszystko jest przygotowywane, moim zdaniem, ze smakiem i finezją.

Ot, choćby:
Obrazek Obrazek Obrazek

Bo smaku, ani sztuki nie uświadczy się w tych pustogłowych okazach:
Obrazek Obrazek
"The only dependable thing about the future is uncertainty."
Jagiel

Postprzez M » 2008-08-31, 9:21

Antonio napisał(a):Nie kazdej dziewczynie pasuje drech w podartych i brudnych spodniach, to wrecz obrzydliwe.
Co prawda przyznaje ze blyszyk, solarka i obcisly T-shirt to przegiecie, al lepsze to jak facet uwazajacy ze bez dezedorantu sie obejdzie ( bo jak twierdzi niszczy to jego meskosc).

co ty w ogole gadasz ? widzialas prawdziwego drecha ? bo to o czym ty piszesz to piszesz o jakichś ojszczypłotach co po bramach stoją... de facto maja 4 paski na spodniach wzdłuż

co za ludzie...
M

Postprzez alchemik » 2008-08-31, 11:16

nie twierdzę, że visual kei nie jest przygotowane. może być i przygotowane, co nie zmienia faktu, że wyglądają jak kobiety i golą sobie nogi, a nastoletnie fanki na ich widok sikają w majtki, że tak się brutalnie wyrażę. na przykładzie siostry wiem też, że nie tylko nastoletnie fanki, także starsze. nie chodziło mi o obrzydliwość (bo zdjecia zamieszczone w temacie biją rekordy w byciu obleśnymi), ale o bycie niemęskim. w tej kwestii nic nie przebije visual kei.

nadmienię, że do j-rocka samego w sobie nic nie mam (poza tym, że nie trawię DeG-a, ale tego nic nie zmieni xD), nawet lubie gazeciarzy ;P
alchemik

Postprzez manjakMiB » 2008-08-31, 12:36

M napisał(a):
Antonio napisał(a):Nie kazdej dziewczynie pasuje drech w podartych i brudnych spodniach, to wrecz obrzydliwe.

co ty w ogole gadasz ? widzialas prawdziwego drecha ? bo to o czym ty piszesz to piszesz o jakichś ojszczypłotach co po bramach stoją... de facto maja 4 paski na spodniach wzdłuż

co za ludzie...

hehe wielki obrońca dresiarzy. Czy czysty czy brudny to nadal dresiarz.
Dresiarz – istota wysportowana, wygadana, przebojowa, skuteczna w negocjacjach w cztery oczy. Amator kwaśnych jabłek. Bez kompleksów. Trochę raptus. Lubi przypi***olić. Jego hobby to spędzanie czasu na klatkach schodowych. Tam razem z „ziomami” kształtuje język ojczysty oraz przedstawia swój pogląd na świat (najczęściej dotyczy on „zaje****ych dysek” lub „wykur****ych komór”). Język pisany „ziomali” charakteryzuje się wysokim poziomem ortografii. Podczas jednej wypowiedzi każdy „ziom” jest zobowiązany użyć co najmniej jednego słowa „kuuu...”
Sens życia dresiarzy polega na wyrywaniu jak największej ilości „lachonów”, jak najczęstszym szpanowaniu, jeb*niu swoich wrogów oraz strzeżeniu się siary. Wrogami dresiarzy są: metale, punki, kujony, pedały i wszyscy ludzie, którzy mają większy iloraz inteligencji, niż dresiarze.
Dresiarze mają to do siebie, że „spuszczają łomot” lub „dają wpie**ol”. Nie pytaj się dresiarza o to, za co „dostajesz wpie**ol”, bo go to jeszcze bardziej zachęci do „spuszczania łomotu”. Jeśli nie wiesz, za co dostajesz wpie**ol, to wpie**ol dostajesz właśnie za to, ze nie wiesz, za co dostajesz wpie**ol.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
manjakMiB

Postprzez Marcin Sachrajda » 2008-08-31, 14:10

ot co, a w Łodzi takich nie brak... chociażby popularni koło nas "radwanie" :lol: . Nie wspominając o Śródmieściu ...
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Postprzez Antonio » 2008-08-31, 19:20

M napisał(a):

co za ludzie...

Skoro jestes taki madry to podaj mi inna definicje dresiarza niz ta wyzej...
Jak narazie innego typu dresiarza nie spotkałam i watpie zeby byli inni
Antonio

Postprzez Ewa Trzeciak » 2008-08-31, 19:27

Co do dresiarzy...

Cóż, jeśli mianem takowym określać osoby noszące odzienie zwane powszechnie 'dresami', to:
mam kolegę, który skończył dobre liceum, studiuje trzeci rok dziennie historię na UAM, a od tego roku będzie studiował i religioznawstwo jako drugi kierunek.
Chłopak jest ogolony na 'łysą pałę'; ubiera spodnie, które 'krok' mają ciut poniżej kolan i posturą to może budzić postrach 82% społeczeństwa.
Inteligentny, ambitny, przystojny... i kulturalny wobec dziewcząt w większym stopniu niż nie jeden 'nie dres'.
Tyle, że ubiera się jak ubiera. Nosi dresy.

A Wy wmawiacie tu ludziom, że człowiek noszący dresy to nic nie wart lump.

Tyle mojego.
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez Kasiunia1614 » 2008-08-31, 19:29

to samo chciałam napisać...mam kolege który studiuje zaocznie na PŁ i skończył bardzo dobre LO u mnie w mieście a są dni gdzie śmiga w dresach, nosi bluzy klubowe i ma lysą "pałe";]
"Urodziłam się Aniołem, a Szatanem umre..."
Kasiunia1614

Postprzez Aneta » 2008-08-31, 20:47

Ale przypuszczam że chodzi o styl bycia a nie o wygląd
Nie chce mi się tego wszystkiego czytać

A co do tych lalusi w obcisłych bluzeczkach to jakie dziewczyny na nich lecą :?:
W większości są to tlenione blondynki, w spódniczkach mini i są spalone na latynoskę a w skrajnych przypadkach i na murzyna.
Aneta

Postprzez manjakMiB » 2008-08-31, 21:04

Aneta napisał(a):A co do tych lalusi w obcisłych bluzeczkach to jakie dziewczyny na nich lecą :?:
W większości są to tlenione blondynki, w spódniczkach mini i są spalone na latynoskę a w skrajnych przypadkach i na murzyna.

.....jak wynika z moich obserwacji okazuje się że nie tylko takie laski. Ale również te normalne. No bo nie mówie o trollach i gremlinach, bo takie to lecą na każdego bo a nóż będzie je chciał.... :P (ależ ja jestem złośliwy)
manjakMiB

Postprzez Aneta » 2008-08-31, 21:11

Może te normalne lecą tylko dlatego że jak pokazują statystyki mężczyzn (chociaż tych jakoś nie potrafię zaliczyć do miana mężczyzn) jest mniej niż kobiet i boją się być same :?: I wolą być/ imprezować z byle kim i nie ważne jak niż same :?:
Aneta

Postprzez manjakMiB » 2008-08-31, 21:40

Aneta napisał(a):Może te normalne lecą tylko dlatego że jak pokazują statystyki mężczyzn (chociaż tych jakoś nie potrafię zaliczyć do miana mężczyzn) jest mniej niż kobiet i boją się być same :?: I wolą być/ imprezować z byle kim i nie ważne jak niż same :?:

jak są desperatkami to prosze bardzo :) Ich wybór.
manjakMiB

Postprzez Ewa Trzeciak » 2008-08-31, 22:45

Aneta napisał(a):Może te normalne lecą tylko dlatego że jak pokazują statystyki mężczyzn (chociaż tych jakoś nie potrafię zaliczyć do miana mężczyzn) jest mniej niż kobiet i boją się być same :?: I wolą być/ imprezować z byle kim i nie ważne jak niż same :?:

Poważnie są aż takie desperatki? :|
Przecież to głupie, chore etc.
Jeśli nie byłoby lasek lecących na takich ''facetów'', to i oni by tacy się nie stawali, błędnie myśląc, że to się komuś podoba...
A może i się podoba, tylko ja nie mogę tego zrozumieć? :|
Ewa Trzeciak
Rada Studentów

Postprzez Jagiel » 2008-09-01, 0:20

Ewa Trzeciak napisał(a):Jeśli nie byłoby lasek lecących na takich ''facetów'', to i oni by tacy się nie stawali, błędnie myśląc, że to się komuś podoba...
A może i się podoba, tylko ja nie mogę tego zrozumieć? :|

Ale to chyba dobrze, że nie rozumiesz ;)

Poza tym, mogę się założyć, że takie jednostki zbyt dużo nie myślą... I wystarczy, ze usłyszą o czymś rzekomo "modnym" (ewentualnie gdzieś podpatrzą), by zacząć robić z siebie pośmiewisko i rozwijać taki "styl".
Jagiel

Postprzez manjakMiB » 2008-09-01, 0:46

Jagiel napisał(a):wystarczy, ze usłyszą o czymś rzekomo "modnym" (ewentualnie gdzieś podpatrzą), by zacząć robić z siebie pośmiewisko i rozwijać taki "styl".

..to mi sie jakoś skojarzyło z niedawną modą na kufije (pot.arafatke). Kiedyś ta chusta coś znaczyła, a jesli nawet ktoś nosił ją dla ładności to tradycyjną biało-czarną lub biało-czerwoną. A teraz co?? Nikt nie wie co oznacza kufija i zaczynają sie arafatki różowe, zielone niebieskie....masakra jakaś. Albo kilka lat wczesniej i wielka moda na szerokie spodnie i hiphop polski...jeszcze wcześniej...koszulki z che gevarą chociaz mało kto wiedział co to za gościu....Moda zawsze przeradza sie w cos niepokojącego.
manjakMiB

Postprzez Jagiel » 2008-09-01, 1:36

Albo z Leninem...

Swoją drogą, widziałem kiedyś koszulkę z napisem "Debilu, poucz się historii zanim coś na siebie założysz" (czy jakoś tak) i z Leninem właśnie czy Che Guevarą w tle. Niektórych po prostu nie obchodzą korzenie takich spraw, szczególnie elementów mody, byleby coś było "trendi". I to jest niepokojące.
Jagiel

Postprzez alchemik » 2008-09-01, 10:56

wszechobecne arafatki doprowadzają mnie do płaczu. tyle czasu się męczyłam, żeby zdobyć arafatkę, a potem nagle stały się modne i wszyscy je zaczęli nosić ;____; i to te wszystkie emosie i "panki". fakt, noszę też dla "ładności", ale również dla praktyczności (jako szalik, jako poduszka na biwaku, jako wielofunkcyjna szmata... xD). i mam pojęcie, czym jest kefija (nie kufija, kefija). a potem widzę różową arafatkę (sic!) i emosia w niej... najlepiej w różowym moro =="

kumpel ma koszulkę z Che, kupili mu na urodziny (bo Kuba xD). kiedy go zapytałam, czemu to nosi, to z rozbrajającym uśmiechem zapytał "a ty nie lubisz nosić mordercy na koszulce?". przynajmniej ma świadomość, co nosi.

mnie tam moda średnio obchodzi, każdy nosi, co lubi, tylko czasem irytuje mnie, jak zaczyna być modne coś, co ja noszę i wszyscy mnie oskarżają o pogoń za modą Oo

EDIT: poczytałam trochę i faktycznie, można znaleźć jeszcze formę zapisu "kufija". ach to google ;P
alchemik

Postprzez Jaromir Chartlinski » 2008-09-02, 3:18

Morswin napisał(a): Nie wspominając o Śródmieściu ...
Jakieś wąty do śródmieścia przepraszam? Morswin... widzew, chojny, dąbrowa, janów, olechów, [wpisz tutaj dowolną nazwę rejonu łodzi]... wszędzie spotyka się dresów, ale... może nie uogólniajmy proszę:)
Jaromir Chartliński
Samorząd Studencki Politechniki Łódzkiej
emeryt
Wydziałowa Rada Studentów
Wydziałowa Komisja Stypendialna

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ
Jaromir Chartlinski
WRS EEIiA

Postprzez Marcin Sachrajda » 2008-09-02, 8:42

ale tu nie chodzi o jakieś "wąty" . Dla mnie, człowieka z małego miasta Piotrkowa, Śródmieście jak sama nazwa wskazuje jest takim centrum miasta (a raczej powinno być). A w Łodzi to wygląda na masę obskurnych kamienic w których (lub obok których) na prawdę nie jest bezpiecznie , a przeważają tacy, o których wspomniałem wcześniej.
Członek WRS wydziału Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki PŁ 2009-2014
Senator Politechniki Łódzkiej 2012-2014
Przewodniczący komisji ds. Internetu Osiedla Akademickiego PŁ 2010-2014
Samorząd Studenckiego Politechniki Łódzkiej
kontakt: marcin.sachrajda@p.lodz.pl
Marcin Sachrajda
Emeryt SSPŁ

Postprzez manjakMiB » 2008-09-02, 10:05

Morswin napisał(a): Śródmieście jak sama nazwa wskazuje jest takim centrum miasta (a raczej powinno być). A w Łodzi to wygląda na masę obskurnych kamienic w których (lub obok których) na prawdę nie jest bezpiecznie , a przeważają tacy, o których wspomniałem wcześniej.

Mieszkam w Łodzi od urodzenia i musze sie niestety z Tobą zgodzić. Łódź sama w sobie miastem brzydkim nie jest, jest miastem strasznie zaniedbanym. Te obsukurne kamienice o ktorych mowisz to czesto zabytkowe budynki z czasów Łodzi przemysłowej, ale nikt z tym nic zrobić nie chce. Czemu? Bo po co remontować jak można doprowadzić to zburzenia i potem postawić tam nowy bank lub sklep z telefonami.
manjakMiB

Postprzez Victor » 2008-10-05, 22:10

fakt lepiej wyburzać, ale żle z zewnątrz nie jest wejdź w jakąś brame to jak cofnąć sie do czasów łodzi wielkoprzemysłowej XIX wieku
"Nie da się uniknąć śmierci,
lecz można uprzykrzyć jej życie."

http://img341.imageshack.us/img341/4143 ... se1wh5.gif
Victor

Poprzednia strona

Powrót do Humor