UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Pomoc w wyborze studiów 2014/2015

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Pomoc w wyborze studiów 2014/2015

Postprzez michal_t » 2014-07-02, 12:34

Witam
Jestem świeżo co upieczonym maturzystą, który zamierza podjąć naukę na tej uczelni. Problem w tym, że nie jestem do końca pewny, na który kierunek chcę się dostać. Waham się między następującymi kierunkami:
-energetyka
-mechanika i budowa maszyn na ife

Trochę bardziej interesuje mnie energetyka. Słyszałem również, że przy zrobionych uprawnieniach łatwo o pracę. Zastanawia mnie jak to jest z tym kierunkiem międzywydziałowym, czy kolejność w jakiej bym złożył papiery (czy na 1 miejscu energetyka na mechanicznym, a na drugim na elektrycznym lub na odwrót) ma znaczenie oraz czy można wybrać tak przedmioty żeby połączyć te wydziały. W informatorach również nie ma nic o specjalizacjach energetyki. Słyszałem też różne opinie, na którym wydziale studiować lepiej. Ife ciągnie mnie do siebie możliwością uzyskania podwójnego dyplomu, lecz z drugiej strony MiB interesuje mnie trochę mniej. Język tutaj nie gra roli, gdyż angielski znam w stopniu zaawansowanym. Nie wiem jednak, jak z pracą po tym kierunku. Nie chcę wyjeżdżać z Polski za pracą. Z matury uzyskałem łącznie ok 760 pkt, więc na oba kierunki nie powinno być problemu się dostać. Liczę na wasze opinie jak najszybciej, jako że do końca rekrutacji zostało półtora tygodnia :D
michal_t

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki