UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Szukasz praktyk? Odwiedź Ericpol

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Szukasz praktyk? Odwiedź Ericpol

Postprzez Ericpol » 2014-10-08, 15:41

Rok akademicki oficjalnie się rozpoczął, pora więc podsumować nasz tegoroczny Program Praktyk Letnich. Spośród 117 praktykantów do tej pory zatrudniliśmy już 65 osób, którzy zdecydowali się zostać z nami na stałe.
Wszystkich studentów, którzy mają ochotę rozpocząć swoją karierę od praktyk w Ericpolu, zapraszamy do aplikowania na nasze nowe oferty:

http://www.ericpol.pl/kariera/dla-studentow/oferty-praktyk-i-stazy/
Ericpol
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2013-03-25, 11:21
Lokalizacja: Łódż

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Szukasz praktyk? Odwiedź Ericpol

Postprzez Ericpol » 2014-11-03, 11:42

Miesiąc temu zakończyliśmy Program Praktyk Letnich 2014 i nareszcie nadszedł czas podsumowań. Jak ogromnym sukcesem okazały się tegoroczne praktyki, najlepiej pokazują liczby:

2400 zebranych aplikacji
117 praktykantów
78 osób, z którymi po praktykach podjęliśmy dalszą współpracę


W tym roku studenci praktykowali we wszystkich pionach, realizując różnorodne zadania tak indywidualnie, jak i zespołowo. W działach administracyjnych księgowali faktury, wspierali procesy rekrutacji i przygotowywali materiały szkoleniowe. W pionach biznesowych tworzyli narzędzia ułatwiające innym realizację swoich zadań lub pracowali w zespołach wykonując zlecenie bezpośrednio dla klienta. Za swoje zaangażowanie otrzymywali nie tylko wynagrodzenie, ale także możliwość integracji i zabawy przy ognisku czy w trakcie gry w kręgle, oraz szkolenia - scrumowe, telekomunikacyjne i z umiejętności miękkich.

Zachęceni sukcesem, już teraz uruchomiliśmy rekrutację na płatne praktyki, które będziecie mogli odbyć u nas jesienią lub zimą. Jeśli wśród Waszych znajomych są studenci poszukujący nowych doświadczeń w branży IT, koniecznie prześlijcie im adres strony

http://www.ericpol.pl/kariera/dla-stude ... k-i-stazy/
Ericpol
 
Posty: 65
Dołączył(a): 2013-03-25, 11:21
Lokalizacja: Łódż


Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron