UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Podanie o zmianę bloku

Forum Wydziału Elektrotechniki i Elektroniki.

Podanie o zmianę bloku

Postprzez Wonski03 » 2015-03-05, 18:59

Witam,
jestem studentem 6ego semestru EiT, i mam mały problem, tzn. w środę w zeszłym tygodniu zostały pokazane nowe plany zajęć, i okazało się że jeden blok obieralny koliduje mi z dwoma innymi. W piątek złożyłem podanie o zmianę tego bloku uzasadniając że jego plan koliduje z planami pozostałych bloków na jakich jestem. Dzisiaj dostałem odpowiedź że podanie zostało odrzucone ponieważ złożyłem je za późno. Moje pytanie brzmi, co mam w tej sytuacji zrobić? Jutro mam zamiar wybrać się do dziekanatu z podaniem o wizytę u dziekana, ale nie wiem czy uda mi się coś w ten sposób zmienić. Nie było by takiego problemu gdyby dało się przenieść te zajęcia, ale niestety raczej taka opcja nie istnieje, zarówno jak i chodzenie na jeden z bloków bo oba mają w tym samym czasie laboratorium, a nie np. wykład i laboratorium...
z góry dzięki za odpowiedź.
Wonski03

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki