UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Kariera z pracodawcą 2005

Forum Wydziału Chemicznego.

Kariera z pracodawcą 2005

Postprzez Biuro Karier » 2006-01-03, 10:34

Drodzy Studenci,

Biuro Karier PŁ zachęca do wypełnienia ankiety „Kariera z pracodawcą 2005” http://www.msrm.pl/kariera/ankieta.php (możecie też tradycyjną papierową wersję wypełnić u nas w Biurze – al. Politechniki 3a - budynek stołówki studenckiej pok 3). Wypełniając ankietę możecie wygrać nagrody m.in. odtwarzacze MP3. Nam zależy na jak największej ilości ankiet z PŁ. Krótko powiem dlaczego: akcje pracodawców oraz firm przygotowujących magazyny takie jak Kariera czy Pracuj (poradniki możecie znaleźć u nas w Biurze) Są w dużej mierze kierowane do tych uczelni gdzie studenci aktywnie uczestniczą mi.n w tego typu wyborach. Wniosek jeden im więcej ankiet z PŁ tym łatwiej nam będzie negocjować kolejne spotkania z pracodawcami, szkolenia i warsztaty.

Na koniec dla wyjaśnienia wszelkich przyszłych domysłów dodam, iż nie jest to ankieta obowiązkowa, a Biuro Karier tylko zachęca do jej wypełniania i nie czerpie z tego żadnych korzyści, poza wymienioną powyżej. Nie nakłaniamy też do głosowania na konkretnych pracodawców, wybór należy do Was.
Dziękuję za pomoc i poświęcony czas.
Grzegorz Kierner
Biuro Karier Politechniki Łódzkiej
Avatar użytkownika
Biuro Karier
 
Posty: 576
Dołączył(a): 2005-10-14, 14:00

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Chemiczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron