UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

?

Forum Wydziału Chemicznego.

?

Postprzez miki7 » 2012-05-25, 17:21

mam takie pytanie,co jesli na 4 sem przydziela mi specjalizacje i np. spadnie sie na 3 sem.
to czy ta specjalizacja przechodzi za rok i mam taka sama jaka mi przyznali czy jeszcze raz wybieram
i czy jesli spadnie sie na 3 to czy mozna wybrac jakies przedmioty awansem z 5 sem.?
miki7

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: ?

Postprzez Revan » 2012-05-25, 20:15

Z tego co słyszałem, to będziesz wybierać jeszcze raz i awansem nie można robić przedmiotów typowych dla specjalizacji, tylko te ogólne co są na 5 semestr na siatce godzin. Podobno mają niedługo w ogóle likwidować specjalizacje, także zobaczymy co z tego wyniknie.
mgr inż.
Revan

Re: ?

Postprzez xena » 2012-06-12, 23:35

jak dostać się do wykładów z polimerów dla technologii chemicznej semestr 4? chodzi mi o to w którego pracownika trzeba wejsc no i o hasło to wykładów i jeszcze jak mozna znalezc wyklady z inzynierii?
xena

Powrót do Chemiczny