UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Semestr dyplomowy a przedłużenie statusu studena

Forum Wydziału Chemicznego.

Semestr dyplomowy a przedłużenie statusu studena

Postprzez daruszka » 2014-01-22, 19:20

Mam pytanie : Jestem na semestrze dyplomowym do oddania została mi tylko praca inżynierska wszystko inne mam zaliczone ,lecz zależy mi na tym aby zachować jak najdłużej status studenta, jest mi to potrzebne aby otrzymywać ciągłą (dość niską ale jednak) rentę po tacie ponieważ jest to na dzień dzisiejszy jedyny mój dochód . Koleżanka z grupy ma taką samą sytuację lecz zależy jej na przedłużeniu legitymacji z powodu zamieszkiwania w akademiku. Dowiedziałam się że istnieje możliwość urlopu dziekańskiego czy też okolicznościowego lecz po powrocie z niego musiałabym płacić 500 zł - w związku z tym właśnie mam pytanie czy istnieje możliwość otrzymywania stypendium socjalnego podczas urlopu ( bardzo trudnia sytuacja materialna rodziny) lub czy istnieje jakiś inny sposób (tańszy) przedłużenia ważności legitymacji i zarazem zachowania statusu studenta oraz stypendium socjalnego zależy mi na jak najdłuższym przedłużeniu , gdyż dopiero za rok chcę się rekrutować na studia II stopnia gdy już sytuacja rodzinna się unormuje jeżeli nastąpi to wcześniej to rekrutowałabym się już we wrześniu
daruszka
 
Posty: 8
Dołączył(a): 2012-10-17, 18:43

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Chemiczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron