UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Egzamin ustny z chemii

Forum Wydziału Chemicznego.

Egzamin ustny z chemii

Postprzez galaktoza » 2014-02-01, 1:56

Hej :) mam kilka pytań odnośnie egzaminu ustnego z chemii po 1.semestrze u pana prof.Główki. Jak wspominacie swoje egzaminy? Ile pytań mniej wiecej pada? Długo trwa odpowiedz? Do gabinetu wchodzi sie samemu czy z kimś? Zastanawiam sie tez jak to wyglada od strony sprawdzania wiedzy. Gdy przegladalam przykładowe pytania na duża cześć z nich da sie odpowiedzieć instynktownie. Na inna- wystarczy przeczytać pare razy. Jest tylko kilka tematów wymagających większego zapamiętania. I tu moje pytanie- czy pan profesor jest osoba, która woli odpowiedz składna, bez zastanawiania sie, wykuta czy taka powiedziana na swój własny sposób? Wolałabym to drugie. Jest sie czego bać? :) padają pytania tego typu jak w podanych na stronie czy wywiązuje sie rozmowa na temat danego działu chemii? Na jakich tematach najbardziej sie skupia pan profesor? Bardzo dziękuję za wszystkie ewentualne odpowiedzi.
galaktoza
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2013-09-17, 15:49

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Egzamin ustny z chemii

Postprzez tch... » 2014-02-01, 13:55

Egzamin u prof. Główki zalicza każdy :) wchodzi się po 2,3 osoby. Nie polegałabym na pytaniach umieszczonych na stronie profesora bo pytania z reguły i tak padają inne. Tematycznie są te same, ale na pewno nie pojawi się pytanie typu podaj definicję. Te pytania są na myślenie, musisz znać teorię żeby odpowiedzieć na pytanie zadane przez pana profesora :) nie ma się co stresować, ponieważ jest to jeden z przyjemnieszjszych egzaminów i naprawdę nie da się tego nie zaliczyć :) pan profesor podpowiada, naprowadza, a jak nie wiesz to tłumaczy jaka powinna być odpowiedź ;) powodzenia !
tch...
 
Posty: 10
Dołączył(a): 2012-03-03, 13:20

Re: Egzamin ustny z chemii

Postprzez Ad@m » 2014-02-01, 14:33

Najprzyjemniejszy egzamin na studiach. Wchodzisz na luzie, bez spinania się. Kilka pytań, troszkę dyskusji i tyle. Zero strachu.
Ad@m
 
Posty: 1966
Dołączył(a): 2011-07-30, 17:01


Powrót do Chemiczny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość