UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

kto mnie uswiadomi?

Forum Wydziału Chemicznego.

kto mnie uswiadomi?

Postprzez shirli » 2005-08-29, 21:50

otóż jak zdawłam na pł na wydział chemiczny to właśnie kierunek tech.chemiczna najbardziej mnie zainteresował..możlwie że popełniłam straszliwy błąd, bo ochrona środ. i chemia są fajniejsze..ale na niego sie dostałma wiec trudno...(zrezygn. z chemii)..czy ktoś mógłaby mi powiedzieć co jest tam dokladniej -oprocz matmy.fizy i chemii do konca studiow...?..wpadlam pod pociag cz tylko po tramanta ktory jechal z górki? bardzo bede wdzieczna za odp.... :wink:
..życie jest jak pudełko czekoladek, nigdy nie wiesz jaką wyciągniesz...
shirli

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez badzio » 2005-08-29, 23:31

http://www.p.lodz.pl/chemia/ - tam masz program zajec na caly okres studiow - porownaj sobie to bedziesz wiedziala
"Pan Bog pomaga tym, ktorzy potrafia pomoc sobie sami" - T. Jefferson
Obrazek
badzio

Postprzez shirli » 2005-08-30, 20:49

juz to czytalam..srednio mi pomoglo...ale dzieks :wink:
shirli

Bedzie dobrze

Postprzez Domcia » 2005-08-31, 11:40

Ja skończyłamw tym roku chemię. :D Przez 1,5 roku na kazdym kierunku jest to samo, czyli chemia, matma, fizyka. Póxniej beda fajniejsze rzeczy. Na 3 roku wybierasz specjalizacje. I wtedy masz zajecia takie jak w specjalizacji sa. Matme masz tylko przez jeden rok(poziom szkoly sredniej,jak sobie radzilas z matmaw ogolniaku to tu nie bedziesz miec problemow), fizyka zdaje sie jest przez dwa lata(cwiczenia sa najgorsze,ale to tez jest poziom szkly sredniej), oczywiscie masz chemie-cale mnostwo chemii, kazdy rodzaj. Po za tym zarzadzanie, prawo patentowe. Ochrona srodowiska-odradzam, nic ciekwawego. Specjalizacje na chemii i technologii sa podobne, te same zajecia sa. wiec bedzie dobrze. roszke tzreba sie przylozyc i bedzie luz. powodzenia :o :? :P :wink:
Domcia

Postprzez shirli » 2005-08-31, 20:11

o, to moze pojdzie jakos..chemie wolne od matmy i fizyki!dzieki ci dobra kobieto!!! :wink: :arrow: :D
shirli

Postprzez zosiabg » 2005-09-01, 7:32

zeby dotrzec do chemii musisz przezyc matme i fizyke, wiec sie tak nie ciesz ...
zosiabg

Powrót do Chemiczny