UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Biotechnologia, jaka szansa na dostanie się ?

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Biotechnologia, jaka szansa na dostanie się ?

Postprzez malinoweopium » 2012-07-10, 15:49

Witam, jestem tegoroczną maturzystką i wybieram się na politechnikę łódzką. Moje pytanie brzmi czy mam szansę się dostać na biotechnologię lub technologię żywności i żywienia człowieka ? Z matmy PP miałam 54%, biologii PR 47% i języka angielskiego PR 53%. Po przeliczeniu wychodzi 308pkt, więc czy jest jakiś cień szansy ? :D
Malinovva
malinoweopium

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Biotechnologia, jaka szansa na dostanie się ?

Postprzez malinoweopium » 2012-07-11, 15:28

A kto to jest i gdzie mam pytać ? :D
Malinovva
malinoweopium

Postprzez a.karbowana » 2012-07-11, 19:52

to jestem ja :D

Na TZiŻC dostaniesz się na pewno, ale na biotechnologię nie jestem pewna. Nie znam progów punktowych, ponieważ nigdy nie oglądałam list przyjętych ;p wiem, że dostałam się na biotechnologię a miałam sporo wyższy wynik od Ciebie.
Angelika Karbowa
Przewodniczący Komisji ds. Zakwaterowań SS PŁ
Wydziałowa Rada Samorządu WBiNoŻ
a.karbowa@samorzad.p.lodz.pl
a.karbowana
Prezydium SSPŁ

Postprzez malinoweopium » 2012-07-12, 17:47

To nawet lepiej, bo nie wiem po co biotechnologie dałam na pierwszym miejscu, wole iść właśnie na TŻ. :) a powiedzcie mi gdzie po takich studiach można pracować ? Jako kto ? :)
Malinovva
malinoweopium

Postprzez malinoweopium » 2012-07-23, 20:47

Pisze tego posta tylko dlatego, że może się komuś kiedyś przydać. :D Otóż miałam 355 pkt, nie 308. Kopsnęłam się gdzieś w obliczeniach. :D I ogłaszam, że dostałam się na biotechnologię. :D
Malinovva
malinoweopium

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności