UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Rysunek techniczny! -WAŻNE PYTANIE

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Rysunek techniczny! -WAŻNE PYTANIE

Postprzez ZubEdi » 2012-10-06, 15:57

Hej
Mam do Was małe pytanko. Może zdołacie mi na nie odpowiedzieć. Jestem z pierwszego semestru biotechnologi na PŁ i mamy coś takiego jak rysunek techniczny. Już na pierwszym spotkaniu było powiedziane, że na kolejnym będzie sprawdzian z 5 pierwszych rozdziałów książki "rysunek techniczny maszynowy", nie wiem czy dobrze zrozumiałam? Wszyscy byli troszkę zdziwieni i stąd moje pytanie, zastanawia mnie czy Wy (starsze roczniki) też mieliście taki sprawdzian na początek? Może pamiętacie jak on wyglądał, w końcu to pierwszy spr na politechnice Nie chodzi mi o konkretne pytania, ale chociaż na czym on polegał, czy to był jakiś test wyboru, czy może jakaś opisówka? Tam jest bardzo dużo wymiarów np. odstępy między liniami itd. na czym powinnam się skupić ucząc? Jeśli możesz mi pomóc to bardzo proszę o odpowiedź
ZubEdi

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Rysunek techniczny! -WAŻNE PYTANIE

Postprzez monika.b » 2012-10-07, 14:17

Nie wiem, z jakim prowadzącym masz zajęcia i jakie ma realne wymagania, ale oni tylko straszą, żeby studenci zapoznali się z podstawami, żeby uniknąć marnowania czasu na zajęciach. Przeczytaj sobie te rozdziały, o których była mowa, na pewno Ci się to przyda. Żadnego zaliczenia pewnie i tak nie będzie ( tak było w przypadku mojej grupy) ale zawsze lepiej się przygotować. :wink:
monika.b

Re: Rysunek techniczny! -WAŻNE PYTANIE

Postprzez fuga » 2012-10-21, 20:39

Pierwsze słyszę o takim sprawdzianie ;) Teraz jestem na 5 semestrze i kiedy miałam rysunek techniczny na zaliczenie były tylko owe rysunki, tej książeczki nawet nie pożyczałam.
fuga

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności