UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Ochrona środowiska

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

Ochrona środowiska

Postprzez Sila » 2013-08-27, 13:49

Witam, mam kilka nurtujących mnie pytań, a przeszukując archiwa forum niczego specjalnego się nie dowiedziałam, więc uprzejmie proszę o pomoc :D
1.Czy w okolicach PŁ są ksera które oferują kserówki podręczników?
2. Co ogólnie z podręcznikami? Gdzie można znaleźć wykaz podręczników? No i czy wszystkie są przydatne, czy np można niektóre pominąć i uczyć się z notatek?
3. Ubezpieczenie płaci się już po immatrykulacji czy wcześniej?
No i w sumie taka pomniejsza sprawa. :D Czy ktoś z ochrony środowiska nie trafił do Tygrysa? Można by się jakoś dogadać , by jakoś mieć ze sobą kontakt.
Sila

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Ochrona środowiska

Postprzez Maciek Pietrzak » 2013-08-27, 14:11

1. Jest tego mnóstwo. Róg Wróblewskiego-Politechniki (Artefakt i jakiś jeszcze jeden), Radwańska (za bramami PŁ, jak się idzie w stronę kampusu B - tam jest punkt ksero).
2. Generalnie wykaz lektur jest dostępny w ECTSLabel (programy.p.lodz.pl). Nie musisz kupować każdej jednej książki, z reguły wystarczą notatki, ale lepiej jednak jest wypożyczać, niż kupować (BGPŁ).
3. Wszystkie informacje na temat opłat masz w liście. Ubezpieczenie płacisz po immatrykulacji.
Maciek Pietrzak
Emeryt SSPŁ

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności