UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

science.wpk.p.lodz.pl

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

science.wpk.p.lodz.pl

Postprzez wariatka_sb » 2006-04-20, 14:13

Napisane jest, że na rejestrację czeka się od 7 do 14 dni a ja już od 3 tygodni czekam i nic się nie dzieje. Whyyyy!!!! I need this!!! :roll:
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyc rzeczy piękne, wiedza bez wyobraźni, co najwyżej doskonałe...
wariatka_sb

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Maciek_Rutecki » 2006-04-20, 16:41

To nic, ja czekam (jako wykładowca) 4-5 miesiąc (bezskutecznie). Nie ma co wysyłać e-maila do admina, bo i tak nie przeczyta, o ile list się nie "odbije" od serwera...
Maciek_Rutecki

Postprzez wariatka_sb » 2006-05-03, 13:35

No i ciągle czekam. Czy jest w ogóle jakiś sens w czekaniu?? A może jakaś inna stronka, podobna do tej?
:?:
Wyobraźnia bez wiedzy może stworzyc rzeczy piękne, wiedza bez wyobraźni, co najwyżej doskonałe...
wariatka_sb

Postprzez Maciek_Rutecki » 2006-05-03, 14:35

wariatka_sb napisał(a):No i ciągle czekam. Czy jest w ogóle jakiś sens w czekaniu?? A może jakaś inna stronka, podobna do tej?
:?:

IMO nie warto czekać. Zdaje się, że Science jest administrowane przez studentów dla studentów. Już parokrotnie spotkałem się z krytyką odnośnie tej strony, może warto zmienić adminów, chyba ktoś ich wybrał. Do tego się nie mieszam, bo to sprawy między Wami, studentami

Do adminów Science: wiem, że zadządzanie stroną www pochłania dużo czasu, którego często brakuje, sam prowadzę jedną, ale skoro nie macie czasu się zająć kontami użytkowników, to może przekażcie to komuś innemu?

wariatka_sb: czego szukasz/potrzebujesz konkretnie, może znajdzie się alternatywa?

Pozdrawiam
Maciek_Rutecki

Postprzez wariatka_sb » 2006-05-07, 13:08

Kurczę potrzebuje sprawozdań z fizyki i z biologii środowiska najlepiej konkretnie dla politechniki łodzkiej. Kurczę nie zawsze się da wszystko zrobic na podstawie samej tylko instrukcji :? :/
wariatka_sb

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności