UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

poczatki...

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

poczatki...

Postprzez bebe » 2006-09-22, 19:56

w poniedzialek (a wlasciwie we wtorek) rozpoczyna sie rok, a ja narazie nie mam gdzie mieszkac (jestem na liscie rezerwowych w akademiku i kazali mi sie meldowac dopiero od wtorku... o ile sa wolne miejsca :/) na uczelni nie bylam ani razu, nie mam zadnego znajomego, teraz czuje sie malytka a co bedzie w przyslzym tyg? jak zostane sama w miescie ktorego wcale nie znam? bede taka samotna i anonimowa? nie wiem w ktorej jestem grupie, fizyka to ostatni przedmiot z ktorym chce miec do czynienia... to bedzie straszne...

a tak poza tym to jestem na technologii zywnosci i mimo wszystko mysle pozytywnie i na studiach bedzie baaaaaaaaaardzo fajnie...

niby

to byly problemy nowej dziewczyny :P
w życiu jest dobrze kiedy jest dobrze i niedobrze, bo jak jest tylko dobrze-to niedobrze
bebe

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Caro » 2006-09-24, 9:53

No ja też idę na to co ty i w dodatku nie jestem z Łodzi więc też czuję się zagubiona. Nie wiem gdzie co jest. Wiadomo, początek będzie trudny. Skoro jednak tyle ludzi tu chodzi to musi być dobrze :D . Wlaśnie trochę denerwujące jest to, że nie ma jeszcze tego podziału na grupy bo mi pasowałaby tylko albo 1 albo 5 bo chcialbym mieć zawsze na 8 bo dojeżdzam z rodzicami na 8 i nie chcialoby mi sie czekać np. do 10 bo mialabym poczucie zmarnowanego czasu, który powinno się poświęcić na sen :). Chciałam wynająć coś w Łodzi, ale jakoś nie wyszło. Co tam, będzie dobrze, nie martw się :)
Caro

Postprzez sylwia:) » 2006-09-24, 14:11

Widzę, że nie jestem jedyną osobą, która nie jest z Łodzi i która się troszkę stresuje :)
Z drugiej strony nie mogę się już doczekać jutra, jestem bardzo ciekawa jak to będzie...
Pozdrawiam wszystkich pierwszaczków :)
sylwia:)

Postprzez Ela Kucharska » 2006-09-25, 8:44

grunt to sie nie łamać, potem wszystko wyjdzie w praniu ;-)
Ela Kucharska
WRS BiNoŻ

Postprzez Tina » 2006-09-25, 22:58

Nie ma się czym tak martwić naprawdę. Studia na naszym wydziale nie są takie straszne. Fizykę też da się przeżyć. Miasto jest całkiem normalne. A najlepsza rada na każde zmartwienie to pytać, bo jak to mówią, kto pyta nie błądzi. Jak czegoś nie wiecie pytajcie starsze roczniki. Ludzie wam wszystko wyjaśnią. Każdy z nas był kiedyś na I roku i też to przeżywał.
Co do mieszkania, to radzę w miarę szybko znaleźć sobie lokum, zwłaszcza jak się mieszka daleko od Łodzi. Jeśli ktoś potrzebuje namiary na chatę, to piszcie do mnie, dam cynk. Polecam też zeszyt z ogłoszeniami o stancjach, który znajdziecie w adminie Osiedla Akademickiego.
Pozdrawiam
Życie jest tylko złym kwadransem złożonym z uroczych sekund.
Tina

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności