UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

mikrobiologia żywności

Forum Wydziału Biotechnologii i Nauk o Żywności.

mikrobiologia żywności

Postprzez matias » 2006-09-30, 0:59

słuchajcie,
jestem studentem technologii żywności, tyle że nie na PŁ, a na lubelskiej Akademii Rolniczej! zalogowałem sie na Waszym forum, ponieważ pilnie poszukuje pewnej książki, wydawnictwa Waszej PŁ! Niestety nie wznawiają nakładu tej pozycji, i nie mam skąd jej wytrzasnąć! Może ktoś z Was mógłby mi pomóc, mi odsprzedać np ta ksiazke! a mianowicie: "Mikrobiologia i higiena w przemyśle spozywczym" Z. Żakowskiej, H. Stobińskiej... czekam na odzew, pozdrawiam, a w razie czego służe pomoca w miare mozliwosci moich :D
matias z lublina:)
matias

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Postprzez Tina » 2006-10-01, 12:23

Niestety muszę cię zmartwić. Książka, o którą pytasz nie jest wydawana od kilku lat, więc nie znajdziesz jej w sklepie. Wiem, że w tym lub przyszłym roku będzie jej reedycja nakładem wydawnictwa PWN i wtedy książka w nowej formie znajdzie się w księgarniach, ale podejrzewam, że potrzebujesz jej teraz. Jedyny znany mi dostęp do niej to nasza Biblioteka Główna lub wydziałowa i to praktycznie tylko w czytelni. Możesz spróbować poszukać w internecie, być może ktoś ze starszych roczników studentów (absolwentów) mógłby ją sprzedać, ale jak wiadomo z reguły wszyscy opieramy się na bibliotece. Pozdrowienia dla Lublina :)
Życie jest tylko złym kwadransem złożonym z uroczych sekund.
Tina

Powrót do Biotechnologii i Nauk o Żywności