UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Gospodarka Przestrzenna 2014

Forum Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Gospodarka Przestrzenna 2014

Postprzez Kasia Błaszczyk » 2014-07-22, 20:28

Witam nowych studentów gospodarki przestrzennej!
Mam nadzieje, że chociaż kilka osób dotrze do tego wątku, w którym to chciałam przedstawić Wam atrakcje jakie przygotowaliśmy dla Was.
Samorząd Studencki Kolegium Gospodarki Przestrzennej wraz z Samorządem Studenckim Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska przygotował specjalnie dla przyszłych studentów tych jednostek dzień informacyjno-integracyjny "Baiśówka". To wydarzenie odbędzie się w ostatni weekend września, a więcej informacji dowiecie się z listów, które niebawem otrzymacie.
Kolejną atrakcją przygotowaną specjalnie dla Was jest Obóz Roku "0", czyli Adapciak.
Więcej info znajdziecie wpisując w wyszukiwarkę obozy.lodz.pl
W każdym razie ja tam będę i jako Wasza starsza koleżanka (niebawem 4 rok) serdecznie Was zapraszam. Dodam, że chętnie udzielę wszelkich informacji na temat naszego kierunku i innych aspektów życia studenckiego :)
Pozostaje mi już tylko zachęcić Was do polajkowania strony gospodarki przestrzennej na fejsie i życzyć samych sukcesów akademickich.
Pozdrawiam
Kasia Błaszczyk
Przewodnicząca Kolegium Gospodarki Przestrzennej
Kasia Błaszczyk

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska