UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Architektura wieczorowo

Forum Wydziału Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska.

Architektura wieczorowo

Postprzez magda10 » 2014-10-22, 23:50

Witam,ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad rozpoczęciem studiów wieczorowych na kierunku architektura. Obecnie jestem na 9 sem budownictwa i stąd moje pytania:
1. czy ktokolwiek miał podobna sytuacje i się zdecydował rozpocząć kolejny kierunek. jeśli tak to jak to wszystko wyglądało?
2. czy przepisują przedmioty? dużo typowo technicznych przedmiotów pokrywa się z tymi na budownictwie
3. jak wygląda przyjecie na studia w takim wypadku, normalnie podchodzi się do rekrutacji i egzaminu z rysunku
4. czy jest trudno zdać egzamin z rysunku, gdy idzie się na wieczorowe?? zawsze miałam zdolności manualne i chciałam iść na kurs rysunku.
Będę bardzo wdzięczna za wszelkie odpowiedzi.:)
magda10

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Powrót do Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska