UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Wydziałowa Liga piłki nożnej

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Czy będą chętni?

tak
59
71%
nie
24
29%
 
Liczba głosów : 83

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-18, 16:16

a więc tak 11 ekipa to "Ekipa Remontowa" a 12sta drużyna to "Myllfon".

Pozdrawiam.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-18, 16:34

Mamy 12 drużyn. Choć tak jak to powiedział td "ile tak naprawdę jest ekip okaże się na spotkaniu org...".

Sytuacja na chwilę obecną wygląda tak:
1. Moher,
2. Nankatsu,
3. FC Eunuch,
4. Oizenek,
5. Roman,
6. Flex,
7. Reprezentacja VI ligi,
8. ŁDZ,
9. ZiP,
10. AC Pajace,
11. Ekipa Remontowa,
12. Myllfon.

Następne zgłoszenia wpisujemy na listę rezerwową, bo może zdarzyć się sytuacja że jakaś ekipa nie wystartuje albo zrezygnuje z gry. Wiadomo różnie to bywa, lecz mam nadzieje że w takim składzie dotrwamy do końca.

Pozdrawiam.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-21, 16:50

W dniu 28.10.2008 w sali K-4 o godzinie 17:00 (ul. Piotrkowska 266, pracownie komputerowe) odbędzie się spotkanie organizacyjne tegorocznej wydziałowej FlexLigi na którym omówione zostaną wszystkie szczegóły dotyczące rozgrywek.

Zapraszam wszystkich chętnych, natomiast przedstawiciele drużyn obecność obowiązkowa.

Pozdrawiam i do zobaczenia.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez dawid87juve » 2008-10-23, 9:34

,,
Ostatnio edytowano 2011-03-08, 2:24 przez dawid87juve, łącznie edytowano 1 raz
dawid87juve
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-10-23, 9:19

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez Reku » 2008-10-26, 13:21

Ja podobnie jak kolega który pisał przede mną chciałbym zagrać w tym turnieju ale też nie mam drużyny. Jeśli któraś drużyna potrzebuje zawodników to jestem chętny, kontakt przemekrek@wp.pl
Reku
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2008-10-26, 13:10

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez portillo » 2008-10-26, 19:31

kiedy ruszaja rozgrywki zna ktos dokladna date pozdrawiam
portillo
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2005-10-26, 14:11
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-26, 21:20

wszytko na spotkaniu organizacyjnym :)
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez orfeusz04 » 2008-10-28, 21:46

witam
pytanie: czy ktoras z druzyn ma moze wolny wakat na rozgrywki '08-'09? gram na wszystkich pozycjach chodz nie ukrywam ze bramkarzem bylem jakis czas temu, chodz i to nie problem. z kilkoma z was gralem juz wczesniej, glownie na w-fie. jesli potrzebujecie solidnego gracza - oto jestem :D prosze o kontakt 500 413 333 / 303017 (gg) / orfeusz04@interia.pl pzdr
orfeusz04
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-10-28, 21:29

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-29, 10:34

W dniu wczorajszym odbyło sie spotkanie organizacyjne 4 Edycji Wydziałowej Ligi Piłki Nożnej.
Liga liczy 12 zespołów podzielonych na dwie grupy po 6 drużyn. Wynik losowania grup jest następujący:

Grupa A:
1. ZiP,
2. Flex,
3. OiZenek,
4. WILKI za "Reprezentacja VI Ligi" *
5. AC Pajace,
6. ŁDZ.

oraz

Grupa B:
1. Moher United,
2. Ekipa Remontowa,
3. IFE Roman,
4. FC Eunuch,
5. Nankatsu,
6. Myllfon.

Grupa A swoje pierwsze mecze rozegra 15.11 (godzina 16/16:30), a rewanże 29.11. Natomiast pierwsze mecze grupy B odbędą się 22.11. oraz 6.12. przypominam gramy na hali Wifamy, ul. Niciarniana 1/3. Każde drużyny zobowiązane są do wcześniejszego stawienia się na hali w celu kontroli legitymacji studenckich. Ost składy ekip z numerami indexów i nr od 1-10 proszę nadsyłać do 8.11, do godziny 15:00.

Czas trwania jednego meczu to 14minut, bez zmiany połów.

* - Drużyna WILKI wchodzi go gry za Reprezentacje VI Ligi.

Pozdrawiam i do zobaczenia na rozgrywkach.
Ostatnio edytowano 2008-11-03, 0:17 przez wally, łącznie edytowano 1 raz
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez sylwiacr » 2008-10-29, 20:54

a pokibicować można:P
It's only one United!
And The Reds go marching on, on, on.
Avatar użytkownika
sylwiacr
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2008-10-04, 20:38
Lokalizacja: FC Wola

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez M » 2008-10-29, 21:41

pewnie że moSZna
Avatar użytkownika
M
 
Posty: 136
Dołączył(a): 2005-09-03, 10:26
Lokalizacja: Chorzów

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez tomasz » 2008-10-29, 22:23

tym bardziej ze beda zawodnicy z portugali ;)
"Ever Dance With The Devil By The Pale Moonlight?" - Joker; Tim Burton's Batman, 1989
Avatar użytkownika
tomasz
 
Posty: 580
Dołączył(a): 2005-02-07, 12:29
Lokalizacja: Galacticos

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-10-29, 22:32

kibice mile widziani Obrazek pompony, serpentyny, flagi, szaliki, czapki, trąbki, bębny i ...Obrazekteż :D
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez sylwiacr » 2008-11-08, 22:48

no to fajnie pokibicuje , ale gdzie się mecze odbywają???
It's only one United!
And The Reds go marching on, on, on.
Avatar użytkownika
sylwiacr
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2008-10-04, 20:38
Lokalizacja: FC Wola

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-11-08, 23:15

hala Wifama, Niciarniana 1/3 za torami kolejowymi :P
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez rubinho86 » 2008-11-09, 0:50

Tede zamiast zachęcać Kibicki do przyjścia ze względu na rodzimych przystojniaków :D to robisz reklamę pseudo przystojniakom z zagranicy
rubinho86
 
Posty: 3
Dołączył(a): 2007-10-04, 22:33
Lokalizacja: Z MIASTA ŁODZI SIĘ POCHODZI :D

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez sylwiacr » 2008-11-09, 1:56

kibicuje się zawsze swoim a zagraniczna konkurencja to dodatkowa atrakcja po za meczem więc i tak warto przyjść:)
It's only one United!
And The Reds go marching on, on, on.
Avatar użytkownika
sylwiacr
 
Posty: 70
Dołączył(a): 2008-10-04, 20:38
Lokalizacja: FC Wola

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-11-10, 1:19

1 kolejka Gr.A - Zapowiedź :)

W sobotę 15.11 o godz.16:00 odbędą się pierwsze mecze grupy A. Kolejność meczów jest następująca:

ZiP-Flex
OiZenek-Wilki
AC Pajace-ŁDZ

Flex-OiZenek
ZiP-ŁDZ
Wilki -AC Pajace

OiZenek-ŁDZ
Flex-Wilki
ZiP-AC Pajace

Flex-ŁDZ
OiZenek-AC Pajace
ZiP-Wilki

Flex-AC Pajace
Wilki-ŁDZ
ZiP-OiZenek

Przypominam że spotykamy sie troszkę wcześniej, tak żeby o 16:00 rozpocząć pierwszy mecz. Legitymacje studenckie obowiązkowo i kibice też!

Pozdrawiam i do zobaczenia na hali.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-11-16, 5:33

WYNIKI - 1 kolejka gr. A
ZiP-Flex 0:0
OiZenek-Wilki 3:0 (Ciesielski, Gryl, Ściebiura)
AC Pajace-ŁDZ 0:7 (3 Szwaj, 2 Miller, Bromka, Pietruszewski)

Flex-OiZenek 2:0 (Markiewicz, Rudnicki)
ZiP-ŁDZ 5:0 (2 Stanul, 2 Ruta, Bednarek)
Wilki -AC Pajace 1:4 (Schab - 2 Gucwa, Linder, Kwiatkowski)

OiZenek-ŁDZ 1:5 (Zawadzki - 2 Miller, Szwaj, Bromka, Pietruszewski)
Flex-Wilki 7:0 (3 Bartosik, Nawrot, Łotoszyński, Szulc, Leszczyński)
ZiP-AC Pajace 11:1 (Jarosik, 6 Ruta, 4 Stanul)

Flex-ŁDZ 3:2 (2 Bartosik, Rudnicki - Szwaj, Włodarczyk)
OiZenek-AC Pajace 4:0 (Gryl, Zawadzki, 2 Ściebiura)
ZiP-Wilki 8:0 (Jarosik, Widera, Stanul, Bartuzel, Sobierajski, 3 Ruta)

Flex-AC Pajace 8:0 (Szulc, 2 Markiewicz, 2 Nawrot, 3 Rudnicki)
Wilki-ŁDZ 1:8 (Schab - Nastarowicz, Pawłowicz, Bromka, 3 Miller, 2 Szwaj)
ZiP-OiZenek 2:1 (Stanul,Ruta - Ściebiura)

Tabela dnia (tabela ogólna):

1. ZiP 5 13 26-2
2. Flex 5 13 20-2
3. ŁDZ 5 9 22-10
4. OiZenek 5 6 9-9
5. AC Pajace 5 3 5-31
6. Wilki 5 0 2-30
kolejno: liczba meczy, punkty, bramki strzelone-stracone

Strzelcy dnia:
12 goli - Ruta (ZiP),
8 goli - Stanul (ZiP),
7 goli - Miller i Szwaj (obaj ŁDZ),
5 goli - Rudnicki i Bartosik (obaj Flex),
4 gole - Ściebiura (OiZenek),
3 gole - Nawrot i Markiewicz (Flex), Bromka (ŁDZ) Gucwa (AC Pajace),
2 gole - Schab (Wilki), Gryl i Zawadzki (OiZenek), Pietruszewski (ŁDZ), Szulc (Flex), Jarosik (ZiP),
1 gol - Kwiatkowski i Linder (AC Pajace), Ciesielski (OiZenek), Nastarowicz Włodarczyk Pawłowicz (cała trójka ŁDZ), Łotoszyński Leszczyński (Flex), Widera Bartuzel Sobierajski Bednarek(cała czwórka ZiP).

CIEKAWOSTKA :)
Wczorajszego dnia padły aż 84 bramki i jest to rekordowa ilość w historii rozgrywek ligi OiZet.

więcej na: http://www.oizetliga.za.pl/index.php

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczach grupy B, w sobotę 22.11 o godzinie 16.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez P_Ryba » 2008-11-28, 20:57

Czy jest Ktoś, Kto lubi grać na bramce, a nie ma jeszcze drużyny? Jeśli tak, to proszę o kontakt - 515292693. Pozdrawiam
P_Ryba
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2008-11-28, 20:53

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-12-07, 0:24

REWANŻE GR B - wyniki

Myllfon-Roman 0-3*
FC Eunuch-Moher United 0-5 (2 Smakowski, Szczepańczyk, Rubinkowski, Siuta)
Ekipa Remontowa -Nankatsu 0-3 (Danecki, Milczarek, Borkowski)

Myllfon-FC Eunuch 6-1 (4 Nadajczyk, 2 Stefanek - Matusiak)
Roman-Nankatsu 2-2 (samobój, Grzelak - Borkowski, Danecki)
Ekipa Remontowa-Moher United 0-6 (3 Rubinkowski, Smakowski, Siuta, Walczak)

Myllfon-Nankatsu 1-0 (Frankowski)
Ekipa Remontowa-FC Eunuch 5-1 (3 Kuc, Wasiak, Strzelecki - Błaszczyk)
Roman-Moher United 0-2 (Strojkowski, Rubinkowski)

FC Eunuch -Nankatsu 1-8 (Błaszczyk - 3 Danecki, 3 Borkowski, 2 Kłucjasz)
Moher United-Myllfon 2-0 (Rubinkowski, Strojkowski)
Ekipa Remontowa-Roman 1-1 (Szymański - Onasz)

Nankatsu- Moher United 0-3 (2 Strojkowski, Rubinkowski)
Roman-FC Eunuch 3-1 (2 Onasz, Grzelak - Matusiak)
Myllfon -Ekipa Remontowa 4-0 (2 Stefanek, Kacprzak, Nadajczyk)

* - walkower

TABELA DNIA:
1. Moher United 5 15 18-0
2. Myllfon 5 9 11-6
3. Roman 5 8 9-6
4. Nankatsu 5 7 13-7
5. Ekipa Remontowa 5 4 6-15
6. FC Eunuch 5 0 4-27

TABELA OGÓLNA GRUPY B:
1. Moher United 10 27 30-6
2. Nankatsu 10 20 29-10
3. Myllfon 10 19 19-13
4. Roman 10 11 15-18
5. Ekipa Remontowa 10 10 18-22
6. FC Eunuch 10 0 5-47

Strzelcy dnia:
7 goli - Rubinkowski (Moher United),
5 goli - Nadajczyk (Myllfon), Danecki (Nankatsu),
4 gole - Strojkowski (Moher United), Stefanek (Myllfon), Borkowski (Nankatsu),
3 gole - Kuc (Ekipa Remontowa), Smakowski (Moher United), Kłucjasz (Nankatsu), Onasz (Roman),
2 gole - Siuta (Moher United), Grzelak (Roman), Matusiak i Błaszczyk (obaj FC Eunuch)
1 gol - Frankowski i Kacprzak (obaj Myllfon), Szczepańczyk i Walczak (obaj Moher United), Milczarek (Nankatsu), Szymański i Wasiak i Strzelecki (Ekipa Remontowa).

Strzelcy grupy B:
11 goli - Rubinkowski (Moher United)
8 goli - Kuc (Ekipa Remontowa), Nadajczyk (Myllfon), Danecki (Nankatsu),
7 goli - Strojkowski (Moher United), Borkowski (Nankatsu),
6 goli - Stefanek (Myllfon),
5 goli - Kłucjasz i Milczarek (obaj Nankatsu),
3 gole - Smakowski i Siuta (Moher United), Onasz (Roman),
2 gole - Duda (Moher United), Wasiak (Ekipa Remontowa), Grzelak (Roman), Matusiak i Błaszczyk (obaj FC Eunuch),
1 gol - Frankowski i Kacprzak (obaj Myllfon), Szymański i Strzelecki (Ekipa Remontowa), Klimczak i Pawiński i Szczepańczyk i Walczak (cała czwórka Moher United).

W związku z zakończeniem rywalizacji w grupie A i B zgodnie z zapowiedzią odbędzie się przemieszanie grup. Nowe grupy C i D tworzymy na zasadzie 1A,2B,3A,4B,5A,6B - pierwsza grupa C i analogicznie druga grupa czyli D 1B,2A,3B,4A,5B,6A. A więc:

GRUPA C mecze 13.12.2008 g.16
1. ZiP,
2. Nankatsu,
3. ŁDZ,
4. Roman,
5. Wilki,
6. FC Eunuch.

GRUPA D mecze 20.12.2008 g.16:
1. Moher United,
2. Flex,
3. Myllfon,
4. OiZenek,
5. Ekipa Remontowa,
6. AC Pajace.

Pozdrawiam i do zobaczenia na meczach.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2008-12-21, 5:46

Wyniki grupy D - 20.12.2008 :)
OiZenek-Ekipa Remontowa 0-2 (2 Kuc)
Flex-AC Pajace 4-0 (2 Markiewicz, Szulc, Bartosik)
Myllfon-Moher United 2-2 (Kacprzak, Byczkowski - Duda, Rubinkowski)

Ekipa Remontowa-Flex 0-2 (2 Bartosik)
Moher United- OiZenek 3-0 (2 Rubinkowski, Klimczak)
AC Pajace-Myllfon 1-4 (Kosmatka - 2 Stefanek, 2 Nadajczyk)

Flex-Moher United 1-1 (Nawrot - Walczak)
Ekipa Remontowa-AC Pajace 8-1 (4 Kuc, 2 Pokora, Szymański, Zimon - Kwiatkowski)
OiZenek-Myllfon 1-2 (Gryl - Stefanek, Grzejszczak)

Ekipa Remontowa-Moher United 1-3 (Kuc - 2 Walczak, Siuta)
Flex-Myllfon 5-0 (3 Bartosik, Markiewicz, Jezierski)
OiZenek-AC Pajace 8-0 (2 Gryl, 2 Ściebiura, Abel, Sośnierz, Iwanicki, Zawadzki)

Ekipa Remontowa-Myllfon 2-1 (Kuc, Zimoń - Grzejszczak)
Moher United-AC Pajace 3-2 (2 Walczak, Rubinkowski - Kwiatkowski, Lewandowski)
OiZenek-Flex 0-3 (2 Bartosik, Nawrot)


Tabela dnia:
1. Flex 5 13 15-1
2. Moher United 5 10 12-6
3. Ekipa Remontowa 5 9 13-7
4. Myllfon 5 7 9-11
5. OiZenek 5 3 9-10
6. AC Pajace 5 0 4-27

Tabela ogólna grupy D:
1. Moher United 15 37 42-12
2. Flex 15 36 50-7
3. Myllfon 15 26 28-24
4. Ekipa Remontowa 15 19 31-29
5. OiZenek 15 16 24-28
6. AC Pajace 15 3 11-93

Tabela ogólna FlexLigi (po 15 meczach):
1. ZiP 15 39 67-7
2. Moher United 15 37 42-12
3. Flex 15 36 50-7
4. Nankatsu 15 32 50-19
5. Myllfon 15 26 28-24
6. Roman 15 20 23-26
7. ŁDZ 15 20 42-28
8. Ekipa Remontowa 15 19 31-29
9. OiZenek 15 16 24-28
10. Wilki 15 12 21-58
11. AC Pajace 15 3 11-93
12. FC Eunuch 15 0 5-62


Strzelcy dnia:
8 goli - Kuc (Ekipa Remontowa), Bartosik (Flex),
5 goli - Walczak (Moher United),
4 gole - Rubinkowski (Moher United),
3 gole - Markiewicz (Flex), Stefanek (Myllfon), Gryl (OiZenek),
2 gole - Kwiatkowski (AC Pajace), Zimoń i Pokora (Ekipa Remontowa), Nawrot (Flex), Nadajczyk i Grzejszczak (Myllfon), Ściebiura (OiZenek),
1 gol - Kosmatka i Lewandowski (AC Pajace), Duda i Siuta i Klimczak (Moher United), Plisza i Szymanski (Ekipa Remontowa), Jezierski i Szulc (Flex), Byczkowski i Kacprzak (Myllfon), Abel i Sośnierz i Iwanicki i Zawadzki (OiZenek)

Strzelcy grupy D:
17 goli - Bartosik (Flex),
16 goli - Kuc (Ekipa Remontowa),
15 goli - Rubinkowski (Moher United),
10 goli - Nadajczyk (Myllfon),
9 goli - Stefanek (Myllfon), Ściebiura (OiZenek), Rudnicki (Flex),
8 goli - Markiewicz (Flex),
7 goli - Strojkowski (Moher United),
6 goli - Walczak (Moher United), Gryl (OiZenek),
5 goli - Nawrot (Flex),
4 gole - Kwiatkowski (AC Pajace), Siuta (Moher United), Łotoszyński (Flex),
3 gole - Duda i Smakowski (Moher United), Szulc (Flex), Abel i Iwanicki i Zawadzki (OiZenek), Gucwa (AC Pajace),
2 gole - Zimoń i Pokora i Szymański i Wasiak (Ekipa Remontowa), Grzejszczak i Kacprzak (Myllfon), Klimczak (Moher United), Linder (AC Pajace), Ciesielski (OiZenek), Leczczyński i Kosałka i Druch (Flex),
1 gol- Frankowski i Byczkowski (Myllfon), Strzelecki i Plisza (Ekipa Remontowa), Pawiński i Szczepańczyk (Moher United), Kosmatka i Lewandowski (AC Pajace), Jezierski (Flex).

Najlepsi strzelcy FlexLigi:
28 goli - Ruta (ZiP),
21 goli - Stanul (ZiP),
17 goli - Bartosik (Flex),
16 goli - Kuc (Ekipa Remontowa),
15 goli - Rubinkowski (Moher United),
11 goli - Danecki (Nankatsu),
10 goli - Nadajczyk (Myllfon), Miller (ŁDZ),
9 goli - Stefanek (Myllfon), Ściebiura (OiZenek), Rudnicki (Flex). Kłucjasz i Borkowski (Nankatsu), Szwaj (ŁDZ),


Gracz dnia:
(głosy w komentarzach do 31.12.2008)

Bramkarz dnia:
(głosy w komentarzach do 31.12.2008)


Nowe grupy E i F (najprawdopodobniej na 90%):
Grupa E mecze 24.01.2009 i 21.02.2009 g:16
1. ZiP,
2. Moher United,
3. Wilki,
4. Myllfon,
5. ŁDZ,
6. Ekipa Remontowa.

Grupa F mecze 14.02.2009 i 28.02.2009 g:16
1. Flex,
2. Nankatsu,
3. Oizenek,
4. Roman,
5. AC Pajace,
6. Fc Eunuch.

Grupy E i F powstały na podstawie ogólnych tabel grup A i B. Schemat rozgrywek jest prosty pierwsza grupa E to drużyny z miejsc nieparzystych z grup A i B (1A,1B,3A,3B,5A,5B), natomiast druga grupa F to drużyny z miejsc parzystych grup A i B (2A,2B,4A,4B,6A,6B).

Pozdrawiam.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

GRANDE FINAL!!!

Postprzez Rubinho » 2009-03-19, 0:30

Już w sobotę (21.03) dzień wielkich emocji i rozstrzygnięć w tegorocznej FlexLidze. Do Wielkiego Finału czyli fazy Play-Off dostało się 8 pierwszych ekip z najlepszymi wynikami po 30 meczach rundy zasadniczej. Pary ¼ finału przedstawiają się następująco:

1. ZiP – Wilki,
2. Moher United – Ekipa Remontowa,
3. Flex – IFE Roman,
4. Nankatsu – ŁDZ,

Na finały które odbędą się od godziny 16 w hali WIFAMY w Łodzi ul. Niciarniana 1/3 http://www.oizetliga.za.pl/news/nimgs/WIFAMA-MAPKA.jpg ZAPRASZAMY wszystkich wraz z kibicami, zapowiada się miła i przyjazna rywalizacja trzymająca w napięciu na pewno do ostatniego gwizdka.

Do zobaczenia na hali, niech wygra najlepszy!!
NASZYM KLUBEM MOHER JEST !!! :)
Rubinho
 
Posty: 6
Dołączył(a): 2007-10-04, 22:17
Lokalizacja: ŁÓDŹ

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2009-04-25, 18:03

Witam,

Wspólnie z kolegą Marcinem Stanulem doszliśmy do porozumienia z mgr Sławomirem Ścieszką odpowiedzialnym za reprezentację PŁ w sprawie zorganizowania meczu pokazowego Reprezentacja Ligi OiZ PŁ vs. Reprezentacja PŁ.

Mecz odbędzie się 20.05.209 (środa) o godzinie 18:00 na obiekcie orlika przy ulicy Łanowej (jest to teren Szkoły Podstawowej 182).

Mapka dojazdu na boisko Orlik
Obrazek


Początek spotkania przewidziany jest na 18:00 i składać się ono bedzie z dwóch połów po 30 minut.

Przewidywalny skład na to spotkanie wybrany przez Marcina Stanula jest następujący:
1. Dziuk Błażej - ZiP,
2. Więckowski Marcin - Moher United,
3. Jarosik Kuba - ZiP,
4. Sobierajski Arek - ZiP,
5. Ruta Łukasz - ZiP,
6. Stanul Marcin - ZiP,
7. Danecki Marcin - Nankatsu,
8. Kłucjasz Rafał - Nankatsu,
9. Smakowski Krzysiek - Moher United,
10. Rubinkowski Przemek - Moher United.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na ten arcy ciekawy mecz i liczymy na szczególnie dobry doping naszego wydziału!!

Obrazek

W tym samym miejscu chciałbym ogłosić przewidywany skład Ligi OiZ na mecz z reprezentacją WSMiP UŁ (10.05.09 g:19:00 hala SMS):
1. Dziuk Błażej (ZiP),
2. Smakowski Krzysiek (Moher United),
3. Sobierajski Arek (ZiP),
4. Kubicki Artur (Flex),
5. Jarosik Kuba (ZiP),
6. Ruta Łukasz (ZiP),
7. Danecki Marcin (Nankatsu),
8. Duda Tomasz (Moher United),
9. Bartosik Dominik (Flex),
10. Kłucjasz Rafał (Nankatsu)
11. Więckowski Marcin (Moher United),
12. Rubinkowski Przemysław (Moher United),
13. Stanul Marcin (ZiP),
14. Stefanek Michał (Myllfon/Moher United).

Skład był konsultowany z kolegami asystentami.

Pozdrawiam.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Re: Wydziałowa Liga piłki nożnej

Postprzez wally » 2009-05-10, 23:20

Witam,

W pierwszym swoim oficjalnym spotkaniu Reprezentacja Wydziału Organizacji i Zarządzania pokonała Reprezentację Wydziału Studiów Międzynarodowych i Politologicznych 8:4 (3:3).

Bramki w spotkaniu strzelali:
1:0 Stanul,
2:0 Bartosik,
2:1 Borysewicz,
2:2 Borysewicz,
3:2 Smakowski,
3:3 Kotkowski,
4:3 Stefanek,
5:3 Ruta,
6:3 Ruta,
6:4 Mrożek,
7:4 Kłucjasz,
8:4 Ruta.

Skład naszej reprezentacji przedstawiał się następująco:
1. Kliszko Grzegorz (IFE Roman),
2. Smakowski Krzysiek (Moher United),
3. Stefanek Michał (Myllfon/Moher United).
4. Kubicki Artur (Flex),
5. Jarosik Kuba (ZiP),
6. Ruta Łukasz (ZiP),
7. Danecki Marcin (Nankatsu),
8. Stanul Marcin (ZiP),
9. Bartosik Dominik (Flex),
10. Kłucjasz Rafał (Nankatsu)
11. Więckowski Marcin (Moher United),
12. Rubinkowski Przemysław (Moher United).

Skrót spotkania:http://www.youtube.com/watch?v=CVF8BuCLKms

Pozdrawiam.
Naszym klubem Moher jest !! :D
Avatar użytkownika
wally
 
Posty: 71
Dołączył(a): 2006-10-06, 23:50
Lokalizacja: HollyŁódź

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Organizacji i Zarządzania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron