UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Ile punktów żeby się dostać ?

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Ile punktów żeby się dostać ?

Postprzez adaskow » 2010-11-29, 0:34

Siema,mam do was pytanie... Ile punktów mi wystarczy, żeby dostać się na wydział ZARZĄDZANIA I INŻYNIERII PRODUKCJI ? Mam zamiar zdawać rozszerzenie z angielskiego, matmy i podstawę z fizyki. Jeśli chodzi o angielskim to pewnie napiszę maturkę w na około 40\50%, fizykę na jakieś 60%(chociaż próbną z rozszerzenia napisałem na 39%, ale jeszcze nad fizyką się zastanawiam), a matmę pewnie na jakieś 40%( o ile ją w ogóle zdam -_-, podstawę piszę tak na 80%) i właśnie się zastanawiam czy z takimi wynikami z matury mam w ogóle szanse na dostanie się na ten kierunek.
Proszę o odpowiedź, z góry dzięki ; )
adaskow

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Ile punktów żeby się dostać ?

Postprzez smog » 2010-11-29, 10:02

Spokojnie się dostaniesz w pierwszej rekrutacji :( . Nie ma chętnych na studiowanie :( . Miejsca jeszcze zostaną.... :(
smog

Postprzez anet_ » 2010-12-17, 19:04

jeśli chodzi o ten kierunek to w tym roku przyjowali od około 300 pkt, wiec progi nie są zbyt wygórowane, poza tym próbne matury zawsze gorzej wychodzą niż prawdziwe, jeszcze sporo czasu do maja, więc zawsze można sie postarac:)
anet_

Postprzez sejbek88 » 2011-01-04, 18:39

Sam podobne wyniki miałem i widziałem że duuuuużo słabsi zostali przyjęci.
sejbek88

Powrót do Organizacji i Zarządzania