UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Pytania o zarządzanie i inżynierię produkcji

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Pytania o zarządzanie i inżynierię produkcji

Postprzez onlymine » 2011-02-13, 17:30

Witam, mam zamiar iść na studia i zastanawiam się nad zarządzaniem i inżynierią produkcji na wydziale OiZ. Mam kilka pytań związanych z tym kierunkiem do osób z tego kierunku lub ogólnie z wydziału z OiZ, którzy się mniej więcej orientują:
1. Czy jest to kierunek przyszłościowy? Czy można bez problemu znaleźć po nim dobrą pracę?
2. Czy jest to trudny kierunek?
3. Czy są jakieś konkretne przedmioty w pierwszym roku, z którymi jest większy problem?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam.
onlymine

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Pytania o zarządzanie i inżynierię produkcji

Postprzez RoBaak » 2011-02-15, 12:43

Z mojego punktu widzenia:

1) Kierunek dobry - pracę znajdziesz po każdym o ile będziesz dobry w tym co robisz..ale już kiedyś toczyła się dyskusja na temat "studiowania dla papierka"
2) Jeżeli masz problemy z przedmiotami ścisłymi / technicznymi możesz mieć problemy
3) Na pierwszym roku najwięcej osób ma chyba problemy z przedmiotami takimi jak metrologia, matematyka, mechanika

Pzdr.
RoBaak

Re: Pytania o zarządzanie i inżynierię produkcji

Postprzez onlymine » 2011-02-15, 19:50

Dzięki za odpowiedź. Mam nadzieję właśnie, że ten kierunek nie jest tylko po to żeby mieć papierek tylko w miarę dobrze płatną pracę. Z matma i fizyką nie mam jakiś większych problemów, orłem nie jestem, ale rozszerzoną maturę z tych przedmiotów dam radę zdać. Jeśli ktoś jeszcze mógłby wyrazić swoją opinię to byłbym bardzo wdzięczny.
onlymine

Powrót do Organizacji i Zarządzania