UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

studia zaoczne - zarządzanie

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

który kierunek bardziej przyszłościowy ?

- ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy
0
Brak głosów
- zarządzanie jakością
3
75%
- zarządzanie produkcją
1
25%

Liczba głosów : 4

studia zaoczne - zarządzanie

Postprzez spine » 2011-02-17, 12:31

witam
niebawem bronie inżyniera z kierunku Transport (logistyka i spedycja) na AHE

planuję uzupełnić swoją edukację do tytułu magistra i poważnie zastanawiam się nad Politechniką Łódzką
mam kilka pytań - oto one:

PRAGNĘ ZAZNACZYĆ ŻE W GRĘ WCHODZĄ TYLKO I WYŁĄCZNIE STUDIA W SYSTEMIE ZAOCZNYM

1)co sądzicie o kierunkach (wszystkie z wydziału zarządzanie i inżynieria produkcji):
- ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy
- zarządzanie jakością
- zarządzanie produkcją

który najbardziej wydaje się wam przyszłościowy ??

2) jak wygląda poziom - tzn jak duże są wymagania ze strony wykładowców wobec studentów

Politechnika Łódzka zawsze mi się kojarzyła i kojarzy z solidną i wymagająca instytucją
nie zależy mi tylko na papierze chce mieć dobre wykształceni - ale czy podołam ? duży jest odsiew na zaocznych studiach ?

3) jak wyglądają terminy zjazdów - czy one odbywają się tylko w soboty i niedziele czy też piątki
nie ukrywam że pracuję i będę miał problem z wolnym na piątek

w AHE miałem niektóre piątki w planie i to był spory problem - nie mogłem uczęszczać na zajęcia

czekam na wasze sugestie i opinie
Pozdrawiam :D
spine

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: studia zaoczne - zarządzanie

Postprzez MiD2006 » 2011-02-17, 15:14

2. Odpowiem tylko i wyłącznie na swoim przykładzie. Wymagania na przedmiotach z większą ilością godzin są zazwyczaj wysokie, właściwie na nich opiera się cała nauka. Pozostałe przedmioty to jakieś krótkie teściki i projekty. Jeśli chcesz iść na Politechnikę żeby się nauczyć, musisz się przyłożyć ale jeśli nie, są sytuacje gdzie można się "prześlizgnąć". Co do odsiewu na magisterce to nie wiem bo obecnie kończę 3 rok, ale mogę powiedzieć że w przypadku naszej grupy odsiew był około 80% studentów. Uratowała nas grupa AHE która została do nas przydzielona.
3. Zdarzać się mogą piątki- co roku się to zmienia.
MiD2006

Powrót do Organizacji i Zarządzania