UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:


Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Warsztat akademii umiejętności - marketing wewnętrzny

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Warsztat akademii umiejętności - marketing wewnętrzny

Postprzez ixtlilto » 2011-03-07, 15:04

Marketing wewnętrzny
Warsztat wyjaśniający czym jest marketing wewnętrzny, kim są klienci wewnętrzni i jak dbać o wizerunek firmy. Jak stosować 4P (7P) wewnątrz firmy, czym jest HR, PR i jak wpływają one na EB? Zajęcia dla zainteresowanych budowaniem wizerunku organizacji. Podczas warsztatu studenci będą mieli okazję wspólnie zastanowić się jak przygotować kampanię promocyjną skierowaną do pracowników, jak wdrożyć nowe rozwiązania/ procedury, oraz kto odpowiada za wizerunek firmy. Sprawdzimy czym różni się klient wewnętrzny od zewnętrznego i jakie należy stosować narzędzia wpływu na tych pierwszych. Przez trzy godziny przełożymy informacje dotyczące zarządzania relacjami z klientem i marketingowego podejścia do rynku (dostępne w podręcznikach) na (nie)zupełnie nowy grunt.

Lokalizacja:
Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny
ul. Rewolucji 1905 r. 37/39, sala E 204
17 marca 2011, czwartek od 8:00 do 11:00

Zapisy: http://www.dnikariery.pl/secms/pl/edycj ... iejetnosci

Prowadzi: Katarzyna Mikołajczyk, absolwentka wydziału Organizacji i Zarządzania, autorka pracy nt. wizerunku (wewnętrznego i zewnętrznwego) Wydziału Organizacji i Zarządzania (praca pisana pod kierunkiem dr. Keck-Wilk)
Avatar użytkownika
ixtlilto
 
Posty: 1255
Dołączył(a): 2004-05-31, 17:53
Lokalizacja: Łodź-Widzew

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ
 

Powrót do Organizacji i Zarządzania

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron