UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

zgubiona legitymacja.

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

zgubiona legitymacja.

Postprzez brad » 2011-05-02, 0:08

hej. jak wygląda sprawa z wyrobieniem nowej legitymacji na naszym wydziale (OiZ). wydaje mi się, że tę starą zgubiłem. słyszałem, że trzeba zamieścic ogłoszenie w prasie. czy był ktoś może w takiej sytuacji? jeśli tak, proszę o odpowiedź. :)
brad

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: zgubiona legitymacja.

Postprzez koral999 » 2011-05-02, 19:52

Tak, musisz zamieścić ogłoszenie w gazecie. Najlepiej idź do biura ogłoszeń Dziennika Łódzkiego na Skorupki, jak powiesz że zgubiłeś legitymacje to będą wiedzieć o co chodzi (musisz podać jedynie numer albumu). Dostaniesz fakturę, ogłoszenie będzie kosztować ok 5 złotych. Wypisujesz formularz o zagubieniu legitymacji, zabierasz fakturę z gazety, potwierdzenie opłaty za legitkę (25,50 bodajże) i zanosisz do dziekanatu . Po dwóch tygodniach legitymacja powinna być do odbioru.
koral999

Postprzez evil » 2011-05-06, 12:34

koral999 napisał(a):Tak, musisz zamieścić ogłoszenie w gazecie.
Podstawa?
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Postprzez koral999 » 2011-05-06, 23:24

Pisze na podstawie swoich doświadczeń, jak mi zginęła legitymacja to kazali zamieścić ogłoszenie w gazecie. Może jest jakiś sposób żeby to ominąć, ale nic mi o tym nie wiadomo/nie znam się/ nie orientuje/ zarobiony jestem :D
koral999

Postprzez evil » 2011-05-08, 22:45

koral999 napisał(a):Pisze na podstawie swoich doświadczeń, jak mi zginęła legitymacja to kazali zamieścić ogłoszenie w gazecie.
Czyli jak każą zamieścić ogłosznie na pierwszych stronach ogólnopolskich dzienników, to zamieścisz "bo każą"?
T.W.A.
Oto, jak student odbierał z dziekanatu świadectwo maturalne w asyście policji:
--> http://tinyurl.com/52ceqe
evil

Powrót do Organizacji i Zarządzania