UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

ziip a gp - pytanie.

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

ziip a gp - pytanie.

Postprzez alicee » 2011-08-01, 12:03

witam. mam pytanie, dostalam sie na ziip na woiz-ecie, ale chcialabym studiowac gospodarke przestrzenna. wiem ze prog byl dosyc wysoki i ten kierunek jest teraz po prostu modny, ale czy jest jakas szansa zeby sie tam dostac? gdyby znalazla sie chetna osoba mozna sie po prostu zamienic? :? lub gdyby ewentualnie ktos odpadl po jakims czasie moglabym 'wskoczyc' na to miejsce? jak to wyglada, prosze pomozcie :D
alicee

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: ziip a gp - pytanie.

Postprzez Peccarus » 2011-08-01, 22:59

Jeżeli chcesz studiować GP to czemu nie ulokowałaś jej na pierwszym miejscu listy z (priorytetami) kierunkami?

Myślę, że ciężko będzie o kogoś kto zechce się "zamienić". Z tego co widzę przedmioty na ZIIP różnią się dosyć znacząco od tych na GP, poza tym jest ich mniej.

http://samorzad.p.lodz.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=11990

http://samorzad.p.lodz.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=11597

Sądząc po tych tematach to nie jest to takie proste, a możliwość istnieje ale chyba dopiero po I roku. Najlepszym rozwiązaniem będzie popytanie w dziekanacie OIZ. Jeżeli tam nie będą wiedzieli, to możesz spróbować od razu w dziekanacie BAIŚ. Tam jest miła pani, która zajmuje się właśnie GP. Możliwe, że ona wyjaśni Ci wszystkie niejasności.

Pozdrawiam,
Pecc
Peccarus

Postprzez alicee » 2011-08-02, 0:31

ulokowalam, niestety sie nie dostalam.. :( tak mi sie tez wydawalo, że bedzie ciezko. mialam jechac w srode,ale dziekanat nieczynny wiec w czwartek moze sie czegos dowiem. w kazdym razie dzieki :D
alicee

Postprzez brad » 2011-08-02, 20:33

hej. w tamtym roku też chciałem się przenieśc z oizetu na gospodarkę przestrzenną. napisałem podanie do prof. Wiesława Pawłowskiego, który opiekuje się tym kierunkiem i niestety pan profesor nie zezwolił mi na przeniesienie. generalnie panuje taki stereotyp o studentach oizetu: ci, którzy tam się dostali to same odrzutki, którzy się nie dostali na inny wydział i mają nas za głupków. w moim przypadku jednak było inaczej, bo nie uwzględniłem gp w rekrutacji, a moim głównym kierunkiem było zarządzanie. w tym roku rekrutowałem się ponownie i dostałem się na gp bez problemów. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
brad

Postprzez alicee » 2011-08-02, 22:17

teraz to mnie kolego brad zalamales troche. ale dlaczego odrzutki? ehh stereotypy.. ja jako 1 mialam gp a drugi ziip.a jesli moge sie jeszcze zapytac to rozumiem, ze teraz zaczynasz gp od 1 roku 'na czysto' czy poprzepisywane masz oceny z pokrywajacych sie przedmoitow?
alicee

Postprzez brad » 2011-08-02, 22:29

pierwszy semestr chodziłem na wszystkie zajęcia, a w drugim tylko na te, które mi się pokrywają. mam nadzieję, że chociaż częśc z nich łaskaiwe mi zostaną zaliczone.
brad

Powrót do Organizacji i Zarządzania