UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Specjalności na dziennym zarządzaniu II stopnia

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Specjalności na dziennym zarządzaniu II stopnia

Postprzez dziamdzial » 2012-02-01, 13:41

Jakie są specjalności na zarządzaniu na II stopniu? Czy jest Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy ? Bo w ofercie rekrutacyjnej uczelni jest ale jak szukałam planu zajęć na stronie zarządzania to tej akurat nie było. Czyżby spec. Ergonomia, bezpieczeństwo i higiena pracy nie została wcale utworzona. Będę wdzięczna za pomoc :)
dziamdzial

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Specjalności na dziennym zarządzaniu II stopnia

Postprzez fenx » 2012-02-01, 18:59

jeśli byłaby otwarta to na ZiIP
fenx

Postprzez annlena » 2012-03-07, 15:00

Witam :)

Mam takie pytanie, czy myślicie, że miałabym szansę na studiach II st. na ZiIP np. na specjalności zarządzanie jakością nie mając wcześniej nic wspólnego z tym kierunkiem? Bez studiów inż? Oczywiście biorąc pod uwagę intensywną naukę. Jeśli nie, to czy w ogóle OiZ wchodzi w grę ze studiami I stopnia o zupełnie innym profilu?

Będę wdzięczna za jakieś wskazówki.
pozdrawiam!
annlena

Postprzez milkar85 » 2012-03-07, 19:02

Witam!
Na pewno miałabyś szansę ja też wcześniej nie miałam nic wspólnego z ZIIP , jestem po studiach pierwszego stopnia na całkiem innej uczelni dokładnie po uniwersytecie i jakoś daje radę w dodatku sesję udało mi się jakoś bezproblemowo zaliczyć, myślę ze zrobią tak jak w zeszłym roku też na pewno otworzą Studia drugiego stopnia ZiIP dla osób po różnych kierunkach. Wystarczy przejrzeć zakładkę rekrutacja tam będą właśnie wyszczególnione poszczególne kierunki na które prowadzony jest nabór.
milkar85

Postprzez annlena » 2012-03-08, 18:45

O no to mnie pocieszyłaś, szczególnie tymi studiami dla osób po różnych kierunkach. Super! Słyszałam też, że zarządzanie projektami jest ciekawą specjalizacją, ale nie wiem jak później z pracą, czy jednak lepiej zdecydować się na ZIiP, póki co mam mętlik, ale na szczęście jeszcze jest trochę czasu i jest to forum. W takim razie będę zaglądać do tej rekrutacji, rozumiem, że to będzie jakoś zaznaczone, że dla osób po innych kierunkach, tak?
Dzięki wielkie za odpowiedź :)
annlena

Postprzez annlena » 2012-04-18, 13:08

Słuchajcie, mam jeszcze takie pytanie odnośnie tych studiów II stopnia na zarządzaniu, czy warto przerobić przed rozpoczęciem jakieś materiały? Jestem po studiach humanistycznych i trochę się obawiam szczególnie przedmiotów bardziej ścisłych stąd moje wątpliwości, może warto przeczytać jakieś książki czy raczej wszystko będzie na wykładach i można dać radę?

Pozdrawiam! :)
annlena

Powrót do Organizacji i Zarządzania