UWAGA!

Forum zostało zamknięte w 2015 roku i znajdujące się tu informacje są nieaktualne. W zależności od sprawy potrzebne informacje znajdziesz na stronie SSPŁ:

Jeśli nie możesz znaleźć potrzebnej Ci informacji, zwróć się do odpowiedniej komisji SSPŁ lub napisz na adres prezydium@samorzad.p.lodz.pl.

Jak sądzicie...

Forum Wydziału Organizacji i Zrządzania.

Jak sądzicie...

Postprzez k.gawronski » 2012-03-19, 22:13

Krótka piłka bo nie o rozpisywanie tutaj chodzi.

1) Jak sądzicie, czy jest możliwe studiowanie na Zarządzaniu (inż) + na dodatkowym kierunku np. na Uniwerku (wiem że teoretycznie jest ale czy da radę pogodzić to fizycznie)?
2) Jeśli tak to jeżeli są na obu tych uczelniach takie same przedmioty to czy jest możliwość przepisania ocen np. z Politechniki na Uniwerek?

Dlaczego pytam? Studiuję Fizykę Techniczną i mam jej dość. Nie jestem w stanie przyswoić sobie niektórych części materiału np. z mechaniki, elektroniki. Szukam zatem czegoś co byłoby nie tyle prostsze a bardziej przyswajalne i bliższe memu rozumowi ;)

Z góry dzięki za wszelką pomoc!
Ostatnie utwory
Obrazek
Utwory tygodnia
Obrazek
k.gawronski

Samorząd Studencki PŁ

Samorząd Studencki PŁ

Re: Jak sądzicie...

Postprzez radziuzgr » 2012-03-20, 22:35

Tak, jak najbardziej jest to możliwe, a przedmioty będziesz miał przepisywane, tylko musisz pokazywać oceny potwierdzone.
Jeśli chodzi o pogodzenie fizyczne, to też bez problemu, tylko wypadało by mieć ITS na jakimś kierunku (Znam osoby, które studiują dwa kierunku i mają jeszcze jeden dzień wolnego, poza niedzielą i sobotą:P, własnie dzięki indywidualnemu tokowi) i pewnie bedziesz miał pare ciężkich dni w tygodniu. Chyba, że wyjście z domu raz w tygodniu na dwie godzinki na uczelnie jest dla ciebie wysiłkiem, no to nie da rady :P.
radziuzgr

Powrót do Organizacji i Zarządzania